На офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України розміщено наказ Міністерства фінансів України від 15.12.2011 № 1637, яким затверджено:
- форму книги обліку доходів (для платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість);
- порядок ведення книги обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість;
- форму книги обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість);
- порядок ведення книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість.
Наголошуємо, що згаданий наказ встановлює лише форми книг та порядок їх ведення, і не передбачає порядку їх виготовлення. Отже, підприємець може самостійно виготовити книгу шляхом роздрукування з офіційного веб-сайту Міністерства фінансів України.
Крім того, на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України розміщено також наказ Міністерства фінансів України від 20.12.2011 № 1675, яким затверджено:
- форму свідоцтва платника єдиного податку;
- порядок видачі свідоцтва платника єдиного податку;
- форму заяви про застосування спрощеної системи оподаткування;
- порядок подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування;
- форму розрахунку доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування.
Джерело: Міністерство фінансів України

















