Уголок потребителя

Уголок потребителя

Рассылка новостей
15.06.2016

Громадські організації закликають посилити захист авторських прав у мережі інтернет

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Громадські організації, представники яких входять до складу громадської ради при Держкомтелерадіо, звернулися з відкритим листом до Уряду та Верховної Ради України з проханням докласти усіх зусиль до імплементації положень в законодавство, які забезпечуватимуть захист авторських прав у мережі інтернет.

Зокрема, на думку громадських діячів, у законодавстві має бути передбачено, що заявник у разі порушення його авторських прав може звернутися до суду та подати заяву про забезпечення позову або вжиття запобіжних заходів з доказами, які підтверджують факт первинного оприлюднення об’єкта інтелектуальної власності, або інші докази наявності та обсягу авторських прав, передбачені законодавством.

З повним текстом спільного звернення можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=129377&cat_id=109715

Громадські організації, серед яких асоціація «Незалежні регіональні видавці України», Українська асоціація видавців періодичної преси, Інтернет асоціація України, Асоціація «Телекомунікаційна палата України», НСЖУ та інші, готові взяти участь у консультаціях з цього питання з суб’єктами законодавчої та виконавчої гілок влади.

Поделиться:

Комментарии   

# ААААА 15.06.2016 16:48
Как же задолбали эти "активисты" и "ГО" работающие на олигархов и политиков. Единственная цель это узурпировать интернет, сделать его по паспорту, и получить возможность отбирать любой сайт в свое распоряжение или закрывать его без суда и следствия. Они уже давно об этом мечтают.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
Количество просмотров: 934

Новый номер!

  • Один ФЛП закрывается, другой – открывается: как передать товар
  • Использование наемного труда ФЛП
  • Регистрация ПРРО: алгоритм действий
  • Продвижение товара в интернете: особенности договора
  • Е-больничные: вопросы-ответы

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное