Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Меню

Рассылка новостей
Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

10.01.2017

Пропуск через митний кордон України транспортних засобів громадян, що ввозяться з метою вільного обігу

Пропуск товарів, що підлягають декларуванню здійснюється через канал, позначений символами червоного кольору «червоний коридор».

При ввезенні транспортного засобу (ТЗ) на митну територію України його власник або вповноважена особа представляє уповноваженій посадовій особі митного органу, ТЗ для здійснення митного огляду й подає оригінали та ксерокопії таких документів:

- що підтверджують право власності на ТЗ або користування ним (у тому числі з правом розпорядження);

- реєстраційних (технічних) документів на транспортний засіб (якщо він перебував на обліку в реєстраційному органі іноземної держави чи України) з відмітками про зняття транспортного засобу з обліку, якщо такі документи видаються реєстраційним органом;

- паспортних документів та інших документів, визначених законодавством України та міжнародними договорами України, що дають право на перетин державного кордону, та/або паспорта громадянина (посвідчення особи з відміткою про місце проживання); посвідки чи іншого документа про постійне (тимчасове) проживання в Україні або за кордоном тощо.

Митний огляд ТЗ у пункті пропуску через державний кордон України здійснюється з обов'язковим складанням Акта про проведення митного огляду товарів і додаткового аркуша.

У разі прийняття позитивного рішення щодо можливості направлення ТЗ до митного органу призначення уповноваженою посадовою особою митного органу, у зоні діяльності якого розташований пункт пропуску через державний кордон, на оригіналах усіх документів, що підтверджують право власності на ТЗ або користування ним (у тому числі з правом розпорядження), реєстраційних, технічних документах і ДКД проставляються відмітки особистого митного забезпечення.

Власникові ТЗ (уповноваженій особі) разом з оригіналами технічних та інших документів, що були підставою для митних процедур у пункті пропуску через державний кордон України, передаються другий примірник ДКД (документи контролю за доставкою ТЗ до митного органу призначення), оформлений в установленому порядку, другий примірник квитанції МД-1 (у разі внесення грошової застави) та завірена посадовою особою митного органу копія Акта митного огляду.

Виїзд ТЗ за межі зони митного контролю пункту пропуску через державний кордон України здійснюється на підставі оформленого в установленому порядку другого примірника ДКД, завіреного відбитком ОНП і підписом посадової особи митного органу, що здійснила митний контроль ТЗ у пункті пропуску через державний кордон України.

Звертаємо увагу, що чинним законодавством визначено, що пропуск на митну територію України з метою вільного обігу та першу реєстрацію в Україні транспортних засобів за кодами товарних позицій 8701 20, 8702, 8703, 8704, 8705 згідно з УКТ ЗЕД як вироблених в Україні, так і ввезених на митну територію України, нових і таких, що були в користуванні, здійснюють за умови їх відповідності екологічним нормам не нижче рівня «ЄВРО-5» – з 1 січня 2016 року, за винятком транспортних засобів, вироблених в Україні або ввезених на митну територію України до 31.12.2015 включно.

Митне оформлення ТЗ проводиться митним органом за місцем постійного проживання або тимчасового перебування громадян. У м. Києві митне оформлення ТЗ проводиться Київською міською митницею ДФС за адресами: вул. Новопирогівська, 58, бул. Гавела Вацлава, 8-а, вул. Довбуша, 22.

Довідка за телефонами: (044) 201-33-75, (044) 201-33-79, (044) 201-33-71.

Територіальні органи ДФС у м. Києві

Поделиться:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Количество просмотров: 1275

Новый номер!

  • Заполняем книгу учета доходов единщика-турагента
  • Новое в торговле алкоголем
  • Банковские счета у предпринимателя
  • Самоисправление ошибки: когда не будет штрафа
  • Что такое забота о потребителе?

 Подробнее...

Мы на Facebook

Архив новостей

Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Популярное