Уроки для начинающих предпринимателей

Меню

Рассылка новостей
18.05.2017

Бензин подорожчає восени - експерт

Ціни на бензин на українських АЗС підвищаться восени в результаті підвищення курсу долара.

Про це заявив директор групи компаній PRIME Дмитро Льоушкін.

"Квітневе подорожчання було сплановано ще в грудні, коли приймався бюджет України на цей рік і вносилися правки до Податкового кодексу, якими передбачалося підвищення акцизів на паливо. Прийшов термін і ціна підвищилася. Більше причин підвищення в цьому році немає", — пояснив Дмитро Льоушкін.

Експерт ринку нагадує, що основними драйверами підвищення цін на паливно-мастильні матеріали залишаються два чинники: вартість нафти і курс національної валюти. Іноді до економічних факторів зростання цін на паливо в роздріб додаються і політичні моменти. Український ринок палива таку кризу вже пережив - коли Росія всіма силами блокувала постачання паливно-мастильних матеріалів в Україні.

"У цьому році ми подібну ситуацію спостерігали зі зрідженим газом, в минулому — з дизельним паливом. Це створювало труднощі для українських імпортерів, і вони не могли завозити паливо в Україну", — розповідає Льоушкін.

За його словами, російські провокації не принесли результату, і українські підприємці швидко знайшли нові альтернативні джерела поставки паливно-мастильних матеріалів в країну.

"Українські підприємці домовилися про постачання дизельного палива з Греції та Індії через морські порти. Підприємливість наших підприємців фактично врятувала національний ринок від перебоїв з паливом і штучного підвищення цін", — констатує він.

Однак, за прогнозами бізнесмена, уникнути підвищення цін на бензин і дизпаливо в цьому році Україні не вдасться. Черговий стрибок цін на паливо в роздробі очікується вже цієї осені.

"Курс долара однозначно підвищиться до кінця року, а з ним підуть вгору і роздрібні ціни на АЗС. Чому підвищиться? Для держави вигідно підняти курс долара до кінця року і таким чином відрегулювати наповнення державного бюджету. Отже, я очікую підвищення цін на паливно-мастильні матеріали ближче до осені", — заявив експерт.

Джерело: Економічна правда

Поделиться:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Количество просмотров: 409

Новый номер!

  • Заполняем книгу учета доходов единщика-турагента
  • Новое в торговле алкоголем
  • Банковские счета у предпринимателя
  • Самоисправление ошибки: когда не будет штрафа
  • Что такое забота о потребителе?

 Подробнее...

Мы на Facebook

Архив новостей

Апрель 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Популярное