Програма Міні MBA

Меню

Рассылка новостей




Уголок потребителя

14.11.2017

Готівка з каси на поточний рахунок: чи включати до доходів?

Кошти, що надійшли на розрахунковий рахунок, який відкрито фізичною особою для здійснення підприємницької діяльності, включаються до доходу фізичної особи — підприємця — платника єдиного податку з урахуванням вимог ст. 292 Податкового кодексу України.

Водночас відповідно до п. 296.1 ст. 296 цього Кодексу платники єдиного податку ведуть облік доходів у порядку, визначеному підпунктами 296.1.1 — 296.1.3 п. 296.1 ст. 296 зазначеного Кодексу.

У разі якщо фізична особа — підприємець вносить на свій поточний рахунок у банку, відкритий для здійснення підприємницької діяльності, суму готівки, яка на момент внесення уже була відображена у Книзі обліку доходів, то в платіжному дорученні зазначається призначення платежу — виручка за певний період. Таким чином, зазначена виручка повторно не включається до доходу платника єдиного податку.

(Лист ДФС України від 09.11.2017 р. № 2561/П/99-99-13-01-02-14/ІПК)

Джерело: ДП «СВЦ»

Поделиться:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Количество просмотров: 1024

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Новый номер!

  • Изменения в законодательстве
  • Мораторий на проверки: все решит Кабмин
  • Декретные работникам – 2018
  • Декларация общесистемщика – 2017
  • Продажи после праздников: удержать и увеличить

 Подробнее...

Мы на Facebook

Архив новостей

Январь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Популярное