Уроки для начинающих предпринимателей

Рассылка новостей
04.01.2018

ДФС обшукала офіс "Київстару" та вилучила документи в рамках розслідування провадження про несплату 2,4 млрд податків

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України провели обшук в офісних приміщеннях мобільного оператора "Київстар" у рамках розслідування кримінального провадження за фактом несплати компанією близько 2,4 млрд грн податків, повідомила прес-секретар ДФС Наталія Непряхіна.

У четвер увечері на своїй сторінці в соцмережі Facebook Н.Непряхіна написала, що обшук проводився з метою "виявлення і вилучення документів, що мають об'єктивне значення у кримінальному провадженні".

При цьому вона зазначила, що цей захід проводився на виконання постанови слідчого судді від 3 січня 2018 року, винесеної за результатами розгляду відповідного клопотання слідчого, погодженої процесуальним керівником прокурором Генеральної прокуратури України".

"Під час проведення обшуку відповідно до змін до Кримінально-процесуального кодексу застосовувався відеозапис", - додала прес-секретар ДФС.

Раніше 4 січня президент мобільного оператора "Київстар" Петро Чернишов повідомив, що представники податкової поліції провели обшук в офісі компанії. "Сьогодні вранці до нас у головний офіс прийшли близько трьох десятків податкових поліцейських. Проникли через охорону всією ось такою бригадою, просто розсунувши наш турнікет, і пред'явили нам постанову Шевченківського районного суду Києва про дозвіл провести обшук нашого офісу. Що ж вони шукають у такому великому складі? Три договори, які укладені дуже давно ще за минулого керівництва компанії і вже припинили дію, і пару десятків додаткових документів до них", - написав він на своїй сторінці в мережі Facebook.

П.Чернишов нагадав, що вже майже два роки триває суд між "Київстаром" і ДФС України, яка вважає, що "Київстар" недоплатив рекордну суму - майже 1,5 млрд грн - до бюджету України. "Ми вважаємо, що ця справа придумана, оскільки компанія завжди справно й у повному обсязі перераховує всі податки та збори до бюджету країни. Недарма нас регулярно називають платником податків номер один у галузі зв'язку та одним із найбільших платників податків країни. За 20 років роботи "Київстар" сплатив до скарбниці 52 млрд грн різних податків і зборів", - заявив президент "Київстару".

Він також нагадав, що компанія ніколи не відмовлялася надавати документи й надала суду "цілу вантажівку доказів". "Однак, напевно, суд вирішив, що цього недостатньо, і 26 грудня 2017 року, нічого нам не сказавши, надав податковим інспекторам дозвіл на обшук і вилучення документів", - повідомив П.Чернишов.

Він також наголосив, що компанія "Київстар" продовжує роботу в нормальному режимі.

"Київстар" - найбільший український оператор мобільного зв'язку, який обслуговував станом на кінець третього кварталу 2017 року близько 26,4 млн абонентів.

Джерело

Поделиться:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Количество просмотров: 403

Новый номер!

  • Изделия медицинского назначения и РРО
  • Оплата картой: как вернуть деньги?
  • График отпусков: особенности составления
  • Как вернуть ЕСВ, уплаченный ФЛП-пенсионером
  • Риски в договорах подряда

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное