Уголок потребителя

Уголок потребителя

Меню

Рассылка новостей




05.01.2018

Підприємець-єдинник та РРО: особливості застосування

Чи потрібен РРО ФОП – платнику єдиного податку другої групи, якщо ним надаються послуги з виготовлення швейних виробів на замовлення?

Залізнична ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області звертає увагу на те, що відповідно до п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України фізичній особі – підприємцю (далі – ФОП), який знаходиться на другій групі єдиного податку дозволено працювати без реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) до досягнення ним обсягу доходів протягом календарного року 1 млн. грн.

Винятком є ФОП, які торгують технічно складними побутовими товарами, які підлягають гарантійному ремонту, – їм РРО необхідно застосовувати з першого дня торгівлі.

Отже, ФОП – платник єдиного податку другої групи має право надавати послуги з виготовлення швейних виробів на замовлення і проводити розрахунки з покупцями без застосування РРО. Але, у разі перевищення суми в 1 млн. грн, у такого платника усі готівкові платежі мають проходити через РРО, починаючи з 1 числа кварталу, що настає за тим, коли виникло таке перевищення.

Джерело: Діловий світ

Поделиться:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Количество просмотров: 1667

Новый номер!

  • «Комплекс от КМУ»: чего ожидать от контролеров?
  • Как подготовиться к проверкам по труду
  • Что изменилось в ЕСВ-отчете для ФЛП
  • Замена РРО: ошибка на 10 000 грн
  • НУР по неверному адресу – налогового долга нет

 Подробнее...

Мы на Facebook

Архив новостей

Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Популярное