Уроки для начинающих предпринимателей

Уголок потребителя

Меню

Рассылка новостей




11.07.2018

Чи можуть від працівника вимагати працювати довше або виконувати роботу, яка не передбачена у трудовому договорі?

Власник або уповноважений ним орган не має права вимагати від працівника виконання роботи, не обумовленої трудовим договором.

Водночас у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці при продовженні роботи за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою.

Слід наголосити, що про зміну істотних умов праці – систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших – працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.

Відмова працівника від продовження роботи у зв’язку із зміною істотних умов праці може бути підставою для припинення трудових відносин у відповідності до п. 6 ст. 36 КЗпП України.

Джерело

Поделиться:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Количество просмотров: 477

Уроки для начинающих предпринимателей

Новый номер!

  • Уплата ЕСВ фермерами
  • Как предпринимателю стать плательщиком НДС
  • Оформляем работника с авто
  • Охрана труда: расходы и ответственность
  • Как самостоятельно составить иск в суд

 Подробнее...

Мы на Facebook

Архив новостей

Сентябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Популярное