Уголок потребителя

Рассылка новостей
23.08.2018

Дізнатися розмір субсидії тепер можна он-лайн

Щоб дізнатися, призначено чи не призначено вам субсидію, тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. З липня 2018 року розмір своєї субсидії можна дізнатися он-лайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua.

Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій. За адресою subsidii.ioc.gov.ua

українці мають змогу ввести свою поштову адресу і дізнатися, чи призначено їм субсидію та який її розмір за опалювальний й неопалювальний сезони.

Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій створений Урядом вперше в історії незалежної України. Він дає змогу ефективно контролювати кожну гривню, виділену з державного бюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, підвищити адресність допомоги й покращити ефективність програми житлових субсидій.

Джерело

Поделиться:

Комментарии   

# Влад 23.08.2018 18:25
1) Грубе порушення ЗУ "Про інформацію". Інформація про субсидії повинна бути доступна тільки у особистому електронному кабінеті, вхід - з електронним ключем.
2) Інформація про субсидії у особистому електронному кабінеті повинна бути повна - помісячна, і на підставі яких даних нараховано. Це ж не копійки. Держава виділяє мільярди (!), а в цій сфері повний хаос, непрозорість і безвідповідальність.
3) Повідомлення про зміну статусу чи розміру субсидії повинні надсилатися у електронний кабінет отримувача субсидій, а також на e-mail.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
Количество просмотров: 5485

Уголок потребителя

Новый номер!

  • Покупка и эксплуатация РРО: что с расходами?
  • ЕСВ-отчет: исправление ошибок работодателя
  • Кеговое пиво на разлив: что нужно знать единщику
  • Валюта в учете
  • С упрощенной – на общую: НДС-регистрация

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное