Уроки для начинающих предпринимателей

Уголок потребителя

Рассылка новостей
18.01.2019

Зміни щодо обов’язкового використання РРО при продажу лікарських засобів та виробів медичного призначення

Офіс великих платників повідомляє, що Законом України від 23.11.2018 №2628-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» (далі – Закон №2628) внесено зміни до п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

По теме: РРО для единщиков-аптекарей с 1 января

Так, згідно з доповненим абзацом четвертим п. 296.10 ст. 296 Кодексу, норми цього пункту не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Також Законом №2628 внесено відповідні зміни до Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265).

Статтею 2 Закону №265 уточнено, що вироби медичного призначення (медичні вироби) це - будь-який інструмент, апарат, прилад, пристрій, програмне забезпечення, матеріал або інший виріб, призначені для діагностики, лікування, профілактики організму людини та (або) забезпечення таких процесів.

За результатами внесених змін пільги, передбачені ст. 9 Закону №265 щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій та розрахункових книжок, не розповсюджуються на осіб, які здійснюють торгівлю лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Отже, відповідно вищезазначених змін, з 01 січня 2019 року платники єдиного податку, які здійснюють продаж лікарських засобів та виробів медичного призначення за готівку зобов’язані використовувати РРО (незалежно від обсягу доходу).

Джерело

Поделиться:

Количество просмотров: 598

Уроки для начинающих предпринимателей

Новый номер!

  • Расчеты по QR-коду и РРО
  • Начисление ЕСВ – 2019
  • Топливо из отходов: лицензия, КВЭД, налоги
  • Отпуск вне графика: как оформить и не нарушить
  • Материальная ответственность в договорах

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное