З Днем незалежності України!

Уголок потребителя

Рассылка новостей
11.02.2019

До уваги платників рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів!

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що платниками рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України (далі – рентна плата) є суб’єкти господарювання, які експлуатують об’єкти магістральних трубопроводів та надають (організовують) послуги з транспортування (переміщення) вантажу трубопроводами України.

Об’єктом оподаткування рентною платою:

- для нафти та нафтопродуктів є їх фактичні обсяги, що транспортуються територією України у податковому (звітному) періоді;

- для аміаку є сума добутків відстаней відповідних маршрутів його транспортування (переміщення), узгоджених між платником рентної плати та замовником на відповідний податковий (звітний) період, на обсяги аміаку, транспортованого (переміщеного) кожним маршрутом транспортування.

Ставки оподаткування рентною платою:

► 0,56 долара США за транспортування однієї тонни нафти магістральними нафтопроводами;

► 0,56 долара США за транспортування однієї тонни нафтопродуктів магістральними нафтопродуктопроводами;

► 2,4 долара США за транзитне транспортування однієї тонни аміаку за кожні 100 кілометрів відстані відповідних маршрутів його транспортування.

У разі зміни тарифів на транспортування до ставок рентної плати застосовується коригуючий коефіцієнт, який обчислюється у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, крім ставки рентної плати за транзитне транспортування аміаку та за транспортування нафти магістральними нафтопроводами для споживачів України.

Сума податкових зобов’язань з рентної плати обчислюється як добуток відповідного об’єкта оподаткування, визначеного у п.п. 256¹.2 ст. 256¹ Податкового кодексу України (далі – ПКУ), на відповідну ставку оподаткування, визначену у п. 256¹.3 ст. 256¹ ПКУ, та з урахуванням коригуючого коефіцієнта, визначеного в установленому порядку.

Сума податкових зобов’язань з рентної плати за податковий (звітний) період сплачується виходячи з:

● фактичних обсягів аміаку і відстані відповідних маршрутів його транспортування територією України;

● фактичних обсягів нафти і нафтопродуктів, що транспортуються територією України.

Норми визначені ст. 256¹ ПКУ.

Поделиться:

Количество просмотров: 371

Новый номер!

  • Новые требования к органическим продуктам
  • ФЛП и развлечения: что можно на ЕН
  • Больничные выплаты для ФЛП
  • Перевозка горючего: нужна ли регистрация в СЭАРГ
  • Как возразить налоговой

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное