Уголок потребителя

Рассылка новостей




22.05.2019

Чи може ФОП – платник єдиного податку здавати частину земельної ділянки в оренду, площа якої не перевищує 0,2 гектара?

Відповідно до п. 1 ст. 320 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435-ІV зі змінами і доповненнями власник майна має право використовувати своє майно для здійснення підприємницької діяльності, крім випадків, встановлених законом. Ця норма також стосується використання майна, яке надається в оренду фізичною особою – підприємцем (далі – ФОП), який знаходиться на спрощеній системі оподаткування.

Підпунктом 291.5.3 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України передбачено, зокрема, що ФОП, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, не можуть бути платниками єдиного податку.

Отже, ФОП – платник єдиного податку може здавати частину земельної ділянки в оренду, площа якої не перевищує 0,2 гектара, за умови якщо решта земельної ділянки не перебуває в оренді.

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області

Поделиться:

Количество просмотров: 464

Уголок потребителя

Новый номер!

  • Ловушки от Гоструда
  • Как считается 1 млн у единщика-комиссионера
  • Торговля телефонами: особенности
  • Использование музыки в Интернете: размер роялти
  • Наличные ограничения при расчетах через терминал и кассу

 Подробнее...

SME Battle

Мы на Facebook

Популярное