Рассылка новостей
08.08.2019

Мінфін напрацював зміни до Звіту з ЄСВ

Мінфін готує страхувальників до нових змін. Останні пов’язані із оновленням звітності з ЄСВ та інструкції про порядок нарахування і сплати ЄСВ.

Тож страхувальникам варто враховувати такі новації, які стосуються:

1. Сплати ЄСВ за іншого з подружжя, який не працював під час перебування за кордоном за місцем довготермінового відрядження працівника дипломатичної служби, з метою зарахування зазначеного періоду до страхового стажу іншого з подружжя.

2. Пільгового порядку сплати ЄСВ для членів фермерських господарств.

3. Ставки ЄСВ у розмірі 8,41 % для працюючих осіб з інвалідністю у ФОП, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування.

Також визначено порядок обчислення та строки сплати ЄСВ для:

ФОП, які є одночасно особами, які провадять незалежну професійну діяльність; осіб які провадять два і більше видів незалежної професійної діяльності; самозайнятих осіб у разі припинення підприємницької чи незалежної професійної діяльності та повторної реєстрації в межах одного календарного місяця. Не обійдеться й без уточнення порядку звітування із ЄСВ у випадку:

  • припинення без правонаступника або зняття з обліку в органах доходів і зборів страхувальника;
  • подачі звіту із зазначенням типу форми «ліквідаційна».

Джерело: проекти наказів Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»; «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Поделиться:

Количество просмотров: 1777

Уголок потребителя

Новый номер!

  • Бартер у ФЛП: особенности учета
  • Читаем этикетку по-новому
  • Спасет ли единщика от РРО закрытие и повторная регистрация
  • Единщик: содержание помещения и НДС
  • Налог на недвижимость для ФЛП – 2019: особенности уплаты

 Подробнее...

SME Battle

Мы на Facebook

Популярное