Уголок потребителя

Рассылка новостей
04.10.2019

ФОПи будуть мати право надавати послуги як і раніше – Гетманцев

Заборона фізособам-підприємцям на третій групі надавати послуги може допомогти в боротьбі з використанням спрощеної системи оподаткування для мінімізації податків при виплаті зарплат. Про це в інтерв'ю РБК-Укаїна повідомив нардеп Данило Гетманцев.

Пізніше на своїй сторінці в Facebook він пояснив, що ФОПи, як і раніше, будуть надавати послуги та зауважив, що його слова були вирвані з контексту.

«В інтерв'ю на РБК-Україна мова йде про те, як збільшити ліміт для третьої групи платників. Це слушна ідея. Однак існує проблема – зараз третя група ФОП використовується великим бізнесом для уникання сплати ПДФО та ЄСВ. Тому, доречно розглядати варіант підвищення ліміту з одночасним розглядом запобіжників, які не дозволять великому бізнесу надалі уникати сплати податків» – пише Гетманцев.

Народний обранець наголосив на тому, що зміни у системі оподаткування не можуть бути здійснені за рахунок заборони роботи ФОПів, що надають послуги на єдиному податку.

Нагадаємо, що у вересні ВР ухвалила в цілому зміни до Податкового кодексу щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі.

https://mind.ua

 

Поделиться:

Комментарии   

# Сергей 13 05.10.2019 15:12
Единым налогом должна заниматься местная власть, а не зажравшийся Киев. Это местный налог. Вот на местах и должны решать кого, как и по какой ставке облагать единым налогом и кому какие условия создавать. Тогда между областями будет конкуренция за предпринимателей ибо каждая область будет стараться привлечь к себе малый бизнес более выгодными условиями.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# александр 07.10.2019 12:54
Может кто в курсе?
НБУ своим письмом от 16.05.2019г №57-000/26039 дал разъяснение, что оплата платёжной картой через терминал у продавца (эквайринг) считается безналичным расчётом для продавца!!! Может кто знает комментарии ДПС по зтому поводу? Цена вопроса: объём реализации товара 1 млн или 1,5 млн для ЕН 2-й группы?
Если кто владеет инфой черкните сюда же! Заранее благодарен.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Ольга Ш. 08.10.2019 11:06
Розрахунки платіжною карткою – це безготівкові розрахунки. Зокрема, в пп. 1.27 ст. 1 Закону України від 05.04.2001 р. № 2346 «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» визначено, що платіжна картка – це електронний платіжний засіб, що використовується для ініціювання переказу коштів з рахунка платника з метою оплати вартості товарів і послуг. Платіжний термінал - це пристрій, що використовується для ініціювання такого переказу.
Розрахунок покупця-фізичної особи із ФОПом за товари за допомогою платіжної картки через платіжний термінал не буде вважатися готівковим розрахунком. Про це зазначали податківці у ІПК від 31.05.2019 р. № 2494/ІПК/28-10-27-01-11.
Але слід розуміти, що такий розрахунок вважається «розрахунковою операцією» відповідно до ст. 2 Закону України від 06.07.95 р. № 265/95-ВР «Про застосування регістра-торів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Тому потребує на сьогодня використання єдинниками РРО після 1 млн грн, або незалежно від обороту, якщо ви продаєте технічно складну побутову техніку, лікарські засоби та вироби медичного призначення.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
Количество просмотров: 3075

Новый номер!

  • Бизнес на грибах: что нужно учесть
  • Пеня в ВЭД: особенности начисления
  • Декретный больничный: начисляем и отражаем в отчете
  • Как получить пособие по частичной безработице
  • Работает родственник без оформления – штраф

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное