Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Уголок потребителя

Рассылка новостей
17.11.2019

Опубліковано закон щодо аудиту безпеки автомобільних доріг

16 листопада на сайті газети "Голос України" опубліковано Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо управління безпекою автомобільних доріг» № 200-ІХ.

Цей Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування.

Документ розроблено з метою імплементації положень європейських директив щодо аудиту безпеки автомобільних доріг загального користування. Як зазначається у пояснювальній записці, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, автомобільні дороги України є одними з найбільш небезпечних для учасників руху, а ризик травмування або загибелі людей на українських дорогах у 5-6 разів вищий, ніж у розвинених європейських країнах.

Так, закон вносить зміни до законів України «Про дорожній рух» та «Про автомобільні дороги», якими запроваджується поняття «економічні втрати у зв’язку із загибеллю або пораненням (травмуванням) людей внаслідок дорожньо-транспортних пригод».

Також документ запроваджує аудит безпеки автодоріг на стадії їхнього проектування та після введення в експлуатацію і перевірку безпеки автодоріг під час експлуатації. Законом передбачена обов’язковість проведення аудиту на міжнародних і національних автомобільних дорогах.

Впровадження норм закону дасть змогу підвищити безпеку на дорогах, знизити рівень аварійності та тяжкості наслідків ДТП, а також сприятиме інтеграції автомобільних доріг загального користування України до міжнародної дорожньої мережі з високим рівнем безпеки інфраструктури.

газета Приватний підприємець

Поделиться:

Количество просмотров: 479

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Новый номер!

  • Путеводитель – 2020
  • Зарплатные показатели – 2021
  • Отчетность по ЕСВ
  • Единщик – ветеринар: нужен ли РРО?
  • Возможна ли проверка на дому у ФЛП

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное