Уголок потребителя

Рассылка новостей
14.02.2020

Креативне підприємництво разом із ПУЕТ!

На правах реклами

«Це нереально круто! Такого зі мною ще ніколи не було! Очікування не просто перевершили самі себе, а створили вибух у моїй голові. Бомба зірвалася, і тепер головне – утримати цей вогонь протягом усього мого життя! Шалена атмосфера, нові знайомства, крута команда. Це були одні з найкращих днів у житті! Завдяки отриманим досвіду та знанням, у мене з'явилася ще одна справа, яку я хочу реалізувати в майбутньому. Дякую організаторам! Розмови з вами створюють неймовірний запал енергії в душі. Дякую учасникам! Ви подарували надзвичайний час та емоції! Чекаю наступних наших подорожей!» – ділиться враженнями Анна Ульхова, студентка-маркетолог.

Першого – третього лютого студенти ПУЕТ, учасники WinterCamp, навчалися креативного підприємництва на базі дитячого оздоровчого центру «Миргородський» (с. Олефірівка Миргородського району). Цей захід проходив у межах програми «Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти», яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами й організаторами зимового табору є Полтавський університет економіки і торгівлі в партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).

Ми дякуємо людям, які надихнули та підтримали захід: ректорові університету Олексію Нестулі та колективові університету. Тим, хто писав проєкт та його втілив: Олександрові Устьяну, Аліні Ткаченко та Інні Пахомовій.

Тренерами табору були викладачі ПУЕТ: завідувачка кафедри менеджменту, професорка Людмила Шимановська-Діанич, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ігор Юрко, доцентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Вікторія Лісіца, доцентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Олена Михайленко.

Першого дня учасники визначали свій рівень креативності та стиль мислення, отримували практичні поради, як розвинути особисті творчі здібності. Завданням було згенерувати власну бізнес-ідею, а для натхнення ввечері організовано перегляд фільму про креативне підприємництво.

Другий день був повністю присвячений втіленню бізнес-ідеї. Зокрема, учасники дізналися, як вибудувати вдалу бізнес-модель, застосувати креативні методи продажу, об’єднати команду для втілення проєкту, зареєструвати бізнес та знайти фінансування. Студенти мали змогу на практиці закріпити отримані навички у формі ділових ігор. Завданням другого дня було перетворити власну ідею на бізнес-проєкт та за ніч зробити його презентацію у формі відеопітча.

Третього дня учасники презентували власні бізнес-ідеї. Оригінальність ідей студентів вразила тренерів. Вони широко охопили сфери діяльності. За наслідками оцінювання визначено переможців конкурсу. Отже:

1-е місце посіла Катерина Говтвяниця;

2-е – Володимир Мих;

3-є – Шалун Катерина.

Протягом трьох днів навчання в таборі студенти набули надзвичайно цінних навичок, а тренери отримали заряд натхнення від креативних ідей молоді. Проєкт CreativeSpark на цьому й базується. Отож попереду нас чекають багато цінних, корисних та приємних подій.

Інформація надана Полтавським університетом економіки і торгівлі

газета Приватний підприємець

Поделиться:

Количество просмотров: 853

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Новый номер!

  • Е-трудовая: правила оформления работников
  • Ведение учета, работа с РРО/ПРРО
  • Учет амортизации у общесистемщиков
  • Реализация коктейлей: как в чеке отразить штрих-код акцизного налога
  • Удаленная и надомная работа: типовые формы договоров

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное