Уголок потребителя

Рассылка новостей
X Банковский Бизнес-Форум «ФИНАНСОВЫЕ И ЦИФРОВЫЕ ЭКОСИСТЕМЫ ДЛЯ МСБ. Update 2020»

15.07.2020

ФОПів можуть звільнити від сплати ЄСВ за червень

Тимчасово, за періоди з 1 березня по 31 травня 2020 року звільнені самозайняті особи від нарахування, обчислення та сплати ЄСВ "за себе". Відповідні норми містять Прикінцеві та перехідні положення Закону про ЄСВ. Про те, кого звільнили від сплати ЄСВ за березень, квітень та травень 2020 року, йшлося у статті за посиланням.

Проте адаптивний карантин продовжили до 31 липня 2020 року. Це значить, що і мораторій на податкові перевірки та штрафи ще не скасований. Він триватиме по останній календарний день місяця (включно), в якому завершиться карантин.

Але виходить, що за червень 2020 року самозайняті особи, в т.ч. ФОП, мають сплачувати ЄСВ "за себе". v Аби зменшити негативні наслідки карантинних обмежень для малого бізнесу, група нардепів зареєструвала в Раді законопроект № 3824 від 10.07.2020 р. У випадку його ухвалення продовжать звільнення від сплати ЄСВ самозайнятих осіб "за себе" на період з 1 по 30 червня 2020 року.

Водночас враховуйте, що за несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) ЄСВ не штрафують по останній календарний день місяця (включно), в якому завершиться карантин.

Джерело

Поделиться:

Количество просмотров: 3506

Новый номер!

  • Расчетные документы для РРО: что изменилось?
  • Все дело – в датах: о последнем дне действия лицензии
  • Больничные выплаты работникам – 2020
  • Составляем договор ФЛП-бухгалтера с предприятием
  • Трудовой штраф: а если сняться с регистрации?

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное