Уголок потребителя

Рассылка новостей
17.09.2020

Зміни до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами

Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що 01.09.2020 набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 06.01.2020 № 261 «Про внесення змін до Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами» (далі – Наказ № 261), яким внесено зміни до процедури укладення Договору про визнання електронних документів (далі – Договір) між платниками податків та територіальними органами ДПС.

У разі наявності чинного Договору, укладеного на підставі Заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів, надісланої до 01.09.2020, переукладати такий Договір не потрібно.

Звертаємо увагу, що відповідно до вимог Наказу № 261 приєднання до Договору відбуватиметься після прийняття в контролюючому органі першого будь-якого електронного документа, надісланого у встановленому форматі (стандарті) з дотриманням вимог законодавства.

У разі необхідності, отримати більш детальну інформацію щодо включення в систему електронного документообігу та для вирішення проблемних питань з цього напряму просимо звертатися до профільних фахівців Головного управління ДПС у м. Києві за тел. (044) 454-71-18 та (044) 454-71-68.

Поделиться:

Количество просмотров: 426

Новый номер!

  • Два ФЛП-родственника – один магазин: нюансы работы
  • За какие нарушения могут наказать единщика
  • О продлении карантинного отпуска
  • Как ФЛП оформить общую территорию под свои хознужды
  • Для штрафа Гоструда акта налоговой проверки недостаточно

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное