Уголок потребителя

Рассылка новостей
30.12.2020

УВАГА! З 1 січня діятимуть нові рахунки з ЄСВ та податків (оновлюється)

Держказначейство повідомляє: з 1 січня 2021 року почнуть діяти нові рахунки для сплати ЄСВ та податків. З цієї дати сплачені суми за старими рахунками будуть повертатися платникам, як нез'ясовані надходження

Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) повідомляє, що відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», та до ст. 4 Закону України від 08.07.2010 р. №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (зі змінами та доповненнями) з 01.01.2021 запроваджуються нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ).

З метою належної і своєчасної сплати податків, зборів, ЄСВ та мінімізації нез’ясованих надходжень, Казначейство просить терміново звернутися до органів Державної податкової служби України за місцем реєстрації для отримання нових реквізитів рахунків.

При цьому Казначейство наголошує, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Станом на 29 грудня територіальні органи Держказначейства та ДПС почали оприлюднювати нові рахунки для зарахування податків і зборів. Зокрема, з'явилися рахунки для наступних областей:

Нові рахунки для сплати ЄСВ доступні за посиланням. 

Символи рахунків для зарахування ЄСВ в органах ДПС:

№ з/пCимвол "SSS"* Розмір єдиного внеску
1 201 Єдиний внескок,  нарахований роботодавцями на суми: заробітної плати; винагороди за договорами ЦПХ ; допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами
2 202 Єдиний внесок, нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців
3 203 Єдиний внесок,нарахований на суми грошового забезпечення батьків-вихователів у системі загальнообов'язкового пенсійного страхування
4 204 Єдиний внескок  для фізичних осіб - підприємців, у т.ч.  які обрали спрощену систему оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність 

Зверніть увагу! З 1 січня 2021 року територіальні органи Державної податкової служби, утворені як її відокремлені підрозділи, розпочинають здійснення повноважень та функцій територіальних органів ДПС, що ліквідуються як юридичні особи. Тому Вам не потрібно, як раніше, шукати в переліку свій район, зарахування ЄСВ здійснюються на рахунки Головних управління ДПС у відповідному регіоні. Вам потрібно лише завантажити рахунки для своєї області або міста Києва. 

Джерело: Державна казначейська служба України

Поделиться:

Комментарии   

# Сергеу 28.12.2020 12:32
Кто-то нашел Єдиний внесок для фізосіб-підприємців ?
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Сергеу 28.12.2020 15:16
Ув. газета "Частный предприниматель". По ссылке на сайт казначейства открываются счета 2020 года. Не вводите людей в заблуждение.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Дудник И. В. 28.12.2020 15:41
Цитирую Сергеу:
Ув. газета "Частный предприниматель". По ссылке на сайт казначейства открываются счета 2020 года. Не вводите людей в заблуждение.

Подяка за уважність! http://chp.com.ua/all-news/item/71245-novi-rakhunki-dlya-splati-podatkiv-i-esv#comment-24578

Оновіть сторінку якщо там старий матеріал(ctrl+f5)
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
Количество просмотров: 6367

Новый номер!

  • Мебельная фабрика у ФЛП: нюансы бизнеса
  • Оформляем документы для назначения больничных
  • Как исправить ошибки в декларации единщика 3-й группы
  • Программируем в РРО получение предоплаты
  • Как ФЛП вести учет товара на складе

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное