Уголок потребителя

Рассылка новостей
16.03.2021

Названо найбільш постраждалих від карантину ФОПів

Найбільше було закрито ФОПів у складському господарстві, а відкрилося в сфері комп'ютерного програмування і в сфері інформаційних послуг.

В Україні від карантину найбільше постраждало фізосіб-підприємців (ФОП) в складському господарстві і в оптовій торгівлі. У цих сферах спостерігаються максимальні скорочення, пише УНІАН з посиланням на OpenDataBot.

Так, під час карантинних обмежень закрито 10 928 ФОП в сфері складського господарства, 5 668 в оптовій торгівлі.

Станом на 15 березня 2021 року кількість ФОП в складському господарстві скоротилася, в порівнянні з початком минулого року, на 10,44%, в оптовій торгівлі - на 4,95%. А в сфері радіо і телебачення - на 13,15%.

Тим часом під час карантину було відкрито 30 25 ФОП в сферах комп'ютерного програмування, 6 338 - в галузі інформаційних послуг і 5 438 в сфері надання інших індивідуальних послуг.

Найбільше спостерігалося зростання ФОП в сфері поштової та кур'єрської діяльності - до 2 750 ФОП (зростання за рік склало 4,5 рази).

Згідно з даними OpenDataBot, станом на 15 березня, заклади громадського харчування повернулися за показниками грошових обігів на початок 2020 року.

До цього повідомлялося, що за рік ФОПи сплатили податки на 27,6 млрд гривень. В Україні зареєстровано 1,9 млн фізосіб-підприємців. За останні дев'ять років надходження від них зросли в 27 разів.

Додамо, що "карантинну" допомогу повинні були отримати від держави 480 тисяч ФОПів. Більшій частині з них виплати були проведені ще в грудні. Одноразова матеріальна допомога склала вісім тисяч гривень.

Корреспондент.net

Поделиться:

Количество просмотров: 2979

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Новый номер!

  • Карантинная помощь – 2021: Закон в действии
  • Порядок учета товарных запасов для ФЛП – проект от Минфина
  • Налоговый расчет работодателя по ЕСВ, НДФЛ и ВС
  • Продажа основных средств ФЛП: как облагать доход
  • ФЛП-логопед: нужны ли лицензия и РРО

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное