Рассылка новостей
17.09.2021

У Мінцифрі розповіли, як незабаром громадяни зможуть стягувати кошти з Пенсійного фонду

Керівник проектів цифрової трансформації відділу координації проектів цифрового розвитку департаменту координації проектів цифрової трансформації Міністерства цифрової трансформації України Оксана Літвінова повідомила, що незабаром українці отримають нові можливості з виконання судових рішень.

«Одним із пріоритетів, які бачить Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством юстиції, це електронні виконавчі документи. Це дасть економію державних коштів. Це буде і автоматизований процес сплати, стягнення судового збору. Виконавчі документи не надсилаються в конвертах, а вони зможуть надходити до Автоматизованої системи виконавчих проваджень, якою наразі опікується Державне підприємство «Національні інформаційні системи» в управлінні Мін'юсту.

На сьогодні триває активна робота з проектування чотирьох сервісів. Це повідомлення про судове засідання, отримання судового рішення громадянином в «Дії». Яку користь це принесе?

У подальшому громадянин зможе отримати державну послугу в іншому органі, де він пред’являє це судове рішення. До прикладу, є стягнення аліментів або перерахунок пенсії – з цим паперовим документом громадянин потім йде до іншого органу державної влади, щоб отримати в подальшому послугу за судовим рішенням.

Також електронні виконавчі документи. І ще одним сервісом є сплата штрафу за постановою про адмінправопорушення.

Не можу точно сказати про строки запуску цих сервісів, але точно два з них на фінальній стадії. Це повідомлення і отримання повного тексту судового рішення. І я думаю, що додатково буде проінформовано суспільство, як ми підпишемо спільний наказ з ДСА і продемонструємо, як це працює», - сказала вона.

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 847

Уголок потребителя

Новый номер!

  • Принят порядок учета товарных запасов: первое знакомство
  • Годовой перерасчет НДФЛ – 2021
  • Интернет-магазины: особенности правового регулирования
  • Отражение выплат ФЛП в ф. № 4ДФ: обязательно ли?
  • РРО у единщика в 2022 году: к чему готовиться

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное