Рассылка новостей
25.11.2021

Не перевірив COVID-сертифікат через «Дію» — штраф 170 тисяч гривень

Для запобігання повторного випадку зростання захворюваності на Covid-19 Міністерство охорони здоров’я внесло зміни до постанови КМУ № 1236. Так, під час засідання Уряду Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко наголосив, що зміни стосуються правил у жовтому рівні епідемічної небезпеки.

«Якщо раніше бізнес міг обирати моделі діяльності у цій зоні, не перевіряти документи про вакцинацію або негативний тест, але працювати відповідно до певних обмежень по площі, або перевіряти документи і працювати без обмежень відповідного рівня, то нові правила не передбачають такої опції.

У жовтому рівні епідеміологічної небезпеки громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани тощо можуть працювати за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою або наявності негативного тесту чи сертифіката про одужання» - зазначив Міністр охорони здоров’я».

Віктор Ляшко підкреслив, що це ж правило стосується і прийому відвідувачів. За його словами, відвідувачі також повинні бути вакциновані принаймні однією дозою або мати сертифікат про одужання чи негативний тест.

Також змінено термін дії жовтого сертифіката, він буде становити 30 днів (раніше він був чинним 120 днів).

Окремо Міністр охорони здоров’я зазначив, що представники закладів мають не просто запитувати про наявність сертифіката чи перевіряти їх візуальну наявність на вході до закладу, а повинні зчитувати смартфоном QR-код. За його словами, для зчитування не потрібно встановлювати додаткових додатків чи засобів, достатньо своїм додатком «Дія» зчитати QR-код.

Без перевірки та зчитування covid-сертифіката сертифікат не вважається наданим та перевіреним. У випадку відсутності у відвідувачів чи співробітників необхідних документів власнику закладу при перевірці загрожуватиме штраф від 34 тис. грн до 170 тис. гривень.

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Комментарии   

# Am 08.12.2021 11:11
Что за бред? Международное свидетельство о вакцинации тоже желтого цвета, с печатями учереждения, действительно 1 год. И на нем нет никакого QR-кода. Его менять каждые 30 дней??? А теперь еще и принудительно "ДИЮ" устанавливать???
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
# Raduga 19.12.2021 16:48
Заходить людина в магазин, її запитують сертифікат, а вона й відповідає з криком і погрозами (дуже літературно викладаю сенс відповіді) "Йди в дупу, ти не маєш права мене зовсім зачіпати, а тим більше щось перевіряти і не тільки ти,
а й навіть поліція !!!"
Про все це неможливо читати, якщо замислюватися над цим ... Сумно зі всього цього !!!
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
Количество просмотров: 2886

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Новый номер!

  • Путеводитель-2021
  • Общесистемщикам о годовой отчетности
  • Заполнение приложения по ЕСВ к имущественной декларации
  • РРО/ПРРО у ФЛП-единщиков в 2022 году: отвечаем на вопросы

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное