Уголок потребителя

Рассылка новостей




17.12.2021

ФОП зареєстрував РРО: чи треба його застосовувати вже у грудні

ФОП – єдиноподатник 2 гр. зареєстрував РРО у грудні 2021 року. Чи обов’язково застосовувати РРО з моменту його реєстрації?

Підприємці-єдиноподатники, які звільнені від використання РРО/ПРРО за ст. 9 Закону про РРО, мають право до 31 грудня включно застосовувати РРО/ПРРО  без їх переведення у фіскальний режим роботи. Право на це дає ст. 13 Закону про РРО.

Нефіскальний режим роботи РРО — режим роботи реєстратора, в якому не забезпечується безумовне виконання ним фіскальних функцій.

Законом про РРО передбачено штрафні санкції за порушення застосування РРО лише у тих випадках, коли таке застосування є обов’язковим.

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 3032

Новый номер!

  • Путеводитель-2021
  • Общесистемщикам о годовой отчетности
  • Заполнение приложения по ЕСВ к имущественной декларации
  • РРО/ПРРО у ФЛП-единщиков в 2022 году: отвечаем на вопросы

 Подробнее...

Мы на Facebook

Популярное