Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей




30.11.2023

Чи може бути призначено субсидію жінці, яка досягла віку 60 років, має страховий стаж менше 30 років та не має права виходу на пенсію?

Так. Особі, яка досягла віку 60 років та не набула необхідного страхового стажу для призначення пенсії за віком, житлова субсидія може бути призначена за умови, що така особа має не менш як 15 років страхового стажу та не менше місяця протягом періоду, за який враховуються доходи під час призначення житлової субсидії, отримувала державну соціальну допомогу малозабезпеченій сім’ї.

Довідково:

Підпункт 3 пункту 14 постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 “ Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива“ (зі змінами).

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 325

Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне