Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
01.12.2023

Документи в "Дії", за рік-півтора, визнають ще декілька стран - керівник "Проєкту підтримки Дія"

Через рік-півтора українські документи в "Дії" будуть визнаватися в багатьох європейських країнах, оскільки платформа буде включена в пан’європейську мережу довірчих послуг.

"Дія" буде включена в пан'європейську мережу довірчих послуг, що дасть можливість приймати українські документи в "Дія" в різних країнах Європи. Незважаючи на серйозність підготовки даної можливості, — через рік або півтора документи в "Дії" будуть більш доступні для використання за межами України.

Про це, в ефірі телемарафону, повідомив керівник "Проєкту підтримки Дія" Володимир Брусіловський, передає УНН.

Для прикладу можу привести, що влітку ми возили представників Мінцифри на зустріч, по суті всіх міністрів цифровізації країн Європи. З цієї зустрічі іде дуже цікава перспектива, - "Дія" буде включена в таку пан’європейську мережу довірчих послуг, що дасть можливість, українські документи в "Дії" приймати в умовній Іспанії, Франції або Німеччині. Це робота, яка вимагає дуже серйозної підготовки, але ми сподіваємося, що вже можливо через рік, можливо через півтора, документи в "Дії" будуть працювати не тільки в Україні - розповів Брусіловський.

Він також зазначив, що вже зараз існує декілька країн, які визнають "Дію", - одна з них, наприклад, Польща. Крім того, за словами керівника підтримки "Дія", є ще ряд країн, які при якихось життєвих ситуаціях визнають "Дію". Наприклад оформлення статусу біженця, коли українка з дітьми їде оформлювати статус біженця в Польщі, - на початку була масова історія, коли не було ніяких документів, крім "Дії" - зазначив він.

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 331

Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне