Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
04.12.2023

Як зробити держпослуги ще доступнішими: дивіться онлайн-трансляцію заходу про розвиток мобільних рішень для ЦНАП

Щоб усі українці могли отримати необхідні адмінпослуги швидко та зручно, важливо розвивати ЦНАПи та відновлювати їх роботу в громадах, які постраждали внаслідок війни. Крім того, широко використовувати мобільні сервіси, які допомагають обслуговувати мешканців віддалених міст та сіл.

Щоб пришвидшити впровадження нових підходів до надання адмінпослуг, 4 грудня о 12:30–16:00 відбудеться захід «Нова реальність. Ефективність та перспективи розвитку мобільних рішень для надання адміністративних послуг».

Спікерами події будуть представники Посольства Швейцарії, Мінцифри, Державної міграційної служби, Головного сервісного центру МВС, партнерських організацій, обласних військових адміністрацій та територіальних громад.

Приєднуйтеся до обговорення майбутнього адмінсервісів та переглядайте трансляцію заходу на Youtube-сторінці Програми EGAP за посиланням:

Організатори заходу: Міністерство цифрової трансформації України, Посольство Швейцарії в Україні, швейцарсько-українська Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

Джерело

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Количество просмотров: 231

Новий номер!

  • Новостворений ФОП перебував протягом року на ЗС та ЄП: як відзвітувати?
  • Добровільна сплата єдиного податку ФОП 2-ї групи: як заповнити декларацію
  • Як ФОП із ТОТ перереєструватися за іншою адресою

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне