Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
29.10.2010

Сьогодні, 29 жовтня 2010р. в місті Черкаси, відбулася акція спалення Податкового Кодексу під стінами Черкаської облдержадміністрації

Сьогодні, 29 жовтня 2010р. в місті Черкаси, відбулася акція спалення Податкового Кодексу під стінами Черкаської облдержадміністрації

Сьогодні, 29 жовтня 2010р. в місті Черкаси, відбулася акція спалення Податкового Кодексу під стінами Черкаської облдержадміністрації. Підприємці Черкас вже провели три мітингу та двічі дуже великою кількістю ( більше 1000 осіб) виїжджали на пікетування Верховної Ради України.

Не зважаючи на те, що підприємці були запрошенні на короткотерміновий пікет, прийшло дуже багато підприємців. Деякі ринки майже закрилися на цей час. Під музику «вставай страна огромная» велика процесія віднесла макет Кодексу за облдержадміністрацію (тому, що партія регіонів всю площу перед облдержадміністрацією заставила своїми палатками і щоб вони не зайнялися разом з Кодексом ми перенесли спалення за облдержадміністрацію).

Там, з гаслами «Геть Кодекс» та «Слава підприємцям України» спалили макет Кодексу. Підприємці не хотіли розходитися, тому величезною колоною з прапорами «Черкаської міської профспілки «Солідарність» та «Ради підприємців Черкащини» всі рушили на бульвар Шевченко і по бульвару дійшли до Драмтеатру. Там , на площі ще призивали таксистів, перевізників та мешканців міста приєднатися до підприємців та 04.11.2010р виїхати до Верховної Ради України.

І тільки потім розійшлися . Акцію організувала і провела голова Черкаської міської профспілки «Солідарність» Ракова Ольга Федорівна , тел. 0678994195.

Профспілковий комітет профспілки «Солідарність»

Поделиться:

Количество просмотров: 2162

Новий номер!

  • Звітуємо/сплачуємо податки за І квартал 2024 року
  • Річна звітність загальносистемника: заповнення додатка Ф2

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне