IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
> податкова пільга при утримані ПДФО
аллла1
сообщение 01.08.2012, 07:41
Сообщение #1


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 6
Регистрация: 22-May 12
Пользователь №: 32062



Підскажіть будь-ласка.Якщо працівник звільняє в середині місяця,який на протязі періоду своєї роботи користувався пільгою як на себе ,так і по своїх дітях,то при звільнені в середині місяці ці пільги враховуються чи ні?Якщо я їх врахувала,то мені потрібно зробити перерахунок і визвати ту людину і доплатити йому ці кошти,так чи ні?
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Buhgalter_Svetla...
сообщение 02.08.2012, 14:57
Сообщение #2


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 13
Регистрация: 2-August 12
Пользователь №: 32465



Цитата(аллла1 @ 01.08.2012, 08:41) *
Підскажіть будь-ласка.Якщо працівник звільняє в середині місяця,який на протязі періоду своєї роботи користувався пільгою як на себе ,так і по своїх дітях,то при звільнені в середині місяці ці пільги враховуються чи ні?Якщо я їх врахувала,то мені потрібно зробити перерахунок і визвати ту людину і доплатити йому ці кошти,так чи ні?


Цитирую НКУ:
"....169.3.4. Податкова соціальна пільга надається з урахуванням останнього місячного податкового періоду, в якому платник податку помер або оголошується судом померлим чи визнається судом безвісно відсутнім, або втрачає статус резидента, або був звільнений з місця роботи...."

НО необходимо в последнем месяце сделать перерасчет:

"....169.4.2. Роботодавець платника податку зобов'язаний здійснити, у тому числі за місцем застосування податкової соціальної пільги, з урахуванням положень абзацу другого пункту 167.1 статті 167 цього Кодексу, перерахунок суми доходів, нарахованих такому платнику податку у вигляді заробітної плати, а також суми наданої податкової соціальної пільги:
....в) під час проведення остаточного розрахунку з платником податку, який припиняє трудові відносини з таким роботодавцем."


--------------------
Услуги бухгалтера. Сдача отчетности удаленно. Email: svetlana_1979-02@mail.ru .
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения

Ответить в эту темуОткрыть новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




Текстовая версия Сейчас: 29th March 2024 - 00:51