IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
> Чим в Україні вам загрожує несплата податків.
McGregor
сообщение 02.12.2010, 19:41
Сообщение #1


Пользователь
**

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 58
Регистрация: 23-September 08
Пользователь №: 7089



Знаєте чим в Україні вам загрожує несплата податків? Для 99% населення взагалі нічим, якщо знайдуть, що ви не сплатили податок менш ніж на 2 млн 800 тис гривень, то вам лише доведеться сплатити податок.



Зараз обґрунтую:

1. Кримінальний кодекс України ст. 212

Умисне ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності або особою, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи чи будь-якою іншою особою, яка зобов'язана їх сплачувати, якщо ці діяння призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у значних розмірах, -карається штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.



Під значним розміром коштів слід розуміти суми податків, зборів і інших обов'язкових платежів, які в тисячу і більше разів перевищують установлений законодавством неоподатковуваний мінімум доходів громадян
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...mp;nreg=2341-14



2. Закон України "Про податок з доходів фізичних осіб" ст 22 п.5

Якщо норми інших законів містять посилання на неоподатковуваний мінімум, то для цілей їх застосування використовується сума у розмірі 17 гривень, крім норм адміністративного та кримінального законодавства у частині кваліфікації злочинів або правопорушень, для яких сума неоподатковуваного мінімуму встановлюється на рівні податкової соціальної пільги, визначеної підпунктом 6.1.1 пункту 6.1 статті 6 цього Закону для відповідного року (з урахуванням положень пункту 22.4 цієї статті).
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...amp;nreg=889-15



3. Закон України "Про податок з доходів фізичних осіб" ст. 6 п.1 пп.1

у розмірі, що дорівнює 50 відсоткам однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, - для будь-якого платника податку; ( Підпункт 6.1.1 пункту 6.1 статті 6 в редакції Закону N 2771-IV ( 2771-15 ) від 07.07.2005 )

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main...amp;nreg=889-15



4. Розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2010 року
01.01.2010 – 31.03.2010 869 грн.
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/SH000004.html



Тобто при схованому доході менш ніж (((869 / 2) * 1000) / 15) * 100 = 2,896,666 грн вас заставлять сплатити лише 15% податку.

Якщо ви сховали більше 2,896,666, то доведеться сплати ще від 130350 до 434500 штрафних санкцій.

Якщо ви сховали 8 млн 690 тис грн то доведеться сплатити штраф від 217250 грн до 869000 грн.

Якщо ви сховали 14 млн 448 тис то це вже кримінальна відповідальність.

http://alifesoft.livejournal.com/15821.html
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения

Ответить в эту темуОткрыть новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




Текстовая версия Сейчас: 21st May 2024 - 18:06