IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

2 страниц V  < 1 2  
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
> Закрытие ФОП
fial0chka
сообщение 10.05.2018, 15:30
Сообщение #16


Пользователь
**

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 91
Регистрация: 3-October 08
Пользователь №: 7125



все таки вопрос:
в декабре 2016 года успели подать на закрытие ФОП (год пробыли на ОС без доходов).
На сайте https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch Дата зняття з обліку: 16.12.2016
Написали при закрытии заявление на добровольную проверку. Ждали год.
В январе 2018-го нам в ГНИ сообщают что нужно ехать в центральную налоговую, там брать бегунок, записываться к инспектору на провепку и т.д.

Подскажите, пожалуйста, нужно ли это делать???
Что будет если не закрыться в ПФУ?
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
surprise
сообщение 12.05.2018, 09:13
Сообщение #17


Старожил
*****

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 2205
Регистрация: 20-March 11
Пользователь №: 27928



Цитата(fial0chka @ 10.05.2018, 16:30) *
все таки вопрос:
в декабре 2016 года успели подать на закрытие ФОП (год пробыли на ОС без доходов).
На сайте https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch Дата зняття з обліку: 16.12.2016
Написали при закрытии заявление на добровольную проверку. Ждали год.
В январе 2018-го нам в ГНИ сообщают что нужно ехать в центральную налоговую, там брать бегунок, записываться к инспектору на провепку и т.д.

Подскажите, пожалуйста, нужно ли это делать???
Что будет если не закрыться в ПФУ?

Почитайте эту тему,там все ответы есть и время обсуждения как раз 2016 год.

http://chp.com.ua/forums/index.php?showtopic=19917
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
surprise
сообщение 16.05.2018, 14:05
Сообщение #18


Старожил
*****

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 2205
Регистрация: 20-March 11
Пользователь №: 27928



16.05.2018

У який термін контролюючими органами призначається документальна позапланова перевірка юридичної особи, відокремленого підрозділу (філії) після внесення запису про їх припинення в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань?

Відповідно до п.п. 78.1.7 п. 78.1 ст. 78 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) документальна позапланова перевірка здійснюється, зокрема коли розпочато процедуру реорганізації юридичної особи (крім перетворення), припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, закриття постійного представництва чи відокремленого підрозділу юридичної особи, в тому числі іноземної компанії, організації, порушено провадження у справі про визнання банкрутом платника податків або подано заяву про зняття з обліку платника податків.

Порядок зняття з обліку платників податків у контролюючих визначено розд. ХІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 22.04.2014 № 462) зі змінами та доповненнями (далі – Порядок).
Згідно із п. 11.1 розд. ХІ Порядку платник податків зобов’язаний повідомляти контролюючі органи за місцем обліку такого платника про його ліквідацію або реорганізацію протягом трьох робочих днів з дня прийняття відповідного рішення (крім випадків, коли обов’язок здійснювати таке повідомлення покладено законом на орган державної реєстрації).

Дані про прийняття рішення щодо припинення юридичних осіб, відомості щодо яких містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) контролюючі органи отримують від державних реєстраторів у порядку інформаційної взаємодії між ЄДР та інформаційними системами Центрального контролюючого органу.

Відповідно до п. 11.5 розд. ХІ Порядку у зв’язку з ліквідацією або реорганізацією платника податків контролюючі органи розпочинають та проводять процедури, передбачені розд. ХІ Порядку, у разі одержання хоча б одного з таких документів (відомостей), зокрема:

відомостей державного реєстратора про внесення до ЄДР запису про рішення засновників (учасників) юридичної особи, уповноваженого ними органу про припинення юридичної особи;
відомостей з ЄДР чи Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (далі – ЄДРПОУ), повідомлення органу державної реєстрації про припинення (закриття) відокремленого підрозділу.

При проведенні заходів податкового контролю, пов’язаних з ліквідацією або реорганізацією платника податків, контролюючі органи організовують та планують їх таким чином, щоб вимоги щодо сплати платежів, контроль за справлянням яких здійснюють контролюючі органи, були сформовані і отримані особою, відповідальною за погашення грошових зобов’язань або податкового боргу платника податків, не пізніше строку, визначеного для заявлення кредиторами своїх вимог (п. 11.6 розд. ХІ Порядку).

Про проведення документальної позапланової перевірки керівник (його заступник або уповноважена особа) контролюючого органу приймає рішення, яке оформлюється наказом. Право на проведення документальної позапланової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому до початку проведення зазначеної перевірки вручено у порядку, визначеному ст. 42 ПКУ, копію наказу про проведення документальної позапланової перевірки (абзац перший п. 78.4 ст. 78 ПКУ).

При цьому термін прийняття керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу рішення про призначення документальної позапланової перевірки юридичної особи, відокремленого підрозділу (філії) після внесення запису про їх припинення в ЄДР ПКУ не визначено.

За матеріалами «ЗІР: категорія 136.03»

Сообщение отредактировал surprise - 16.05.2018, 14:05
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Волшебница
сообщение 25.07.2018, 10:03
Сообщение #19


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 38
Регистрация: 31-July 13
Из: Днепропетровск
Пользователь №: 33965



спасибо
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
surprise
сообщение 19.09.2018, 08:56
Сообщение #20


Старожил
*****

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 2205
Регистрация: 20-March 11
Пользователь №: 27928



Закриття підприємницької діяльності: пам’ятка ФОП
19:09:2018 г.

Відповідно до пп.6 п.11.22 розділу XI Наказу Міністерства фінансів України № 1588 від 09.12.2011 року (із змінами та доповненнями від 18.03.2016 року) після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності у фізичної особи не припиняються її зобов’язання, що виникли під час провадження підприємницької діяльності, та не змінює строків, порядків виконання таких зобов’язань та застосування санкцій за їх невиконання. Цей статус накладає на неї обов’язок пройти документальну перевірку, здати заключну звітність і в повному обсязі розрахуватися з бюджетом за своїми зобов’язаннями.

Для зняття з обліку в органах ДФС фізичній особі необхідно:

подати декларацію про майновий стан і доходи до органів ДФС, за місцем обліку, за останній базовий звітний період (у якій має відобразити винятково доходи від проведення підприємницької діяльності) протягом 30 календарних днів з дня проведення держреєстрації припинення (п.177.11 ст.177 Податкового кодексу України);
подати до органів ДФС, за місцем обліку, Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску (за формою № Д5 згідно з додатком 5 до Порядку, затвердженого наказом Мінфіну України від 14.04.15 № 435). Термін сплати за звітом настає в день його подання, відповідно єдиний внесок необхідно сплатити до дати подання звіту включно.

ДФС може призначити та провести документальну перевірку такої фізичної особи - платника податків за наявності підстав та з урахуванням строків давності, передбачених Податковим кодексом України. Для цього видається наказ та направлення на перевірку, які вручаються платнику податків.

За результатами проведеної перевірки підприємець отримує акт (довідку) перевірки, та забезпечує сплату визначених податкових зобов’язань (у разі встановлення порушень).

Після сплати усіх нарахованих платежів ДФС вносить відповідні записи до реєстру страхувальників із зазначенням дати та причини зняття з обліку платника єдиного внеску та проводить зняття фізичної особи – підприємця з податкового обліку.

ГУ ДФС у Волинській області


Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения

2 страниц V  < 1 2
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




Текстовая версия Сейчас: 8th December 2019 - 21:09