IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
> Помилки при нарахуванні зарплати, Як їх виправити, коли звіт по ЄСВ вже зданий?
Домогосподарка
сообщение 22.02.2017, 21:26
Сообщение #1


Пользователь
**

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 110
Регистрация: 19-November 09
Пользователь №: 15386



Мої вітання, колеги. Переглянула схожі теми, але не знайшла потрібної відповіді, тому пишу в надії на пораду форумчан. Суть проблеми в тому, що при нарахуванні зарплати за січень не звернула увагу на святкові дні-1,7, тому по розрахунково-платіжній відомості "не заплатила" двом працівникам за роботу у ці дні. І сама формально теж не можу бути одночасно в двох місцях. smile.gif А сьогодні випадково виявила цю неприємну помилку. Найпростіший, на мою думку, варіант - написати наказ про донарахування оплати працівнику за роботу у святковий день (за січень) та виплатити належну суму разом із зарплатою у лютому. Чи можна уникнути уточнюючого звіту по ЄСВ за січень? Чи можна подати у звіті по ЄСВ за лютий все однією сумою, як весь дохід, виплачений у лютому? Вдячна за увагу та готовність допомогти, якщо маєте досвід у вирішенні таких проблем. smile.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Домогосподарка
сообщение 25.02.2017, 21:07
Сообщение #2


Пользователь
**

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 110
Регистрация: 19-November 09
Пользователь №: 15386



Переглянула Закон про ЄСВ в частині про штрафні санкції, і з"ясувала, що моя помилка не відноситься до тих, за які штрафують. smile.gif По трудовому законодавству всі питання урегульовуються або законами, або місцевими локальними актами. В моїй ситуаціїї, як ФОП, підставою для всіх виплат по зарплаті є рішення роботодавця, оформлене наказом. Тому схиляюся до того, що за даної ситуації достатньо написати наказ і виплатити доплату за роботу у святковий день в січні разом із зарплатою в лютому. До того ж виявила ще одну розбіжність - наказом встановила працівниці оклад з урахуванням кваліфікації в розмірі 3230грн з 1 січня 2017р, а в звіті по ЄСВ, як і у розрахунково-платіжній відомості, яка писалася напередодні звіту smile.gif, написала мінімальну 3200. Тепер у запланованому наказі треба обов"язково вказати ще і доплату за кваліфікацію за січень. Добре, що сам собі режисер! Проте в мене є ще одне питання, яке стосується роботи непоний робочий день(тиждень). У відомості по зарплаті треба вказувати кількість робочих днів - фактично відпрацьованих чи визначених всередньому поділом відпрацьованих годин на 8 год (тривалість роб дня)? Відсутність відповідей спонукає до самостійного пошуку інформації, але надіюся на економію часу за рахунок поради форумчан. З вдячністю.
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Ирушка
сообщение 28.02.2017, 12:05
Сообщение #3


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Регистрация: 27-May 16
Пользователь №: 37407



Цитата(Домогосподарка @ 25.02.2017, 23:07) *
Переглянула Закон про ЄСВ в частині про штрафні санкції, і з"ясувала, що моя помилка не відноситься до тих, за які штрафують. smile.gif По трудовому законодавству всі питання урегульовуються або законами, або місцевими локальними актами. В моїй ситуаціїї, як ФОП, підставою для всіх виплат по зарплаті є рішення роботодавця, оформлене наказом. Тому схиляюся до того, що за даної ситуації достатньо написати наказ і виплатити доплату за роботу у святковий день в січні разом із зарплатою в лютому. До того ж виявила ще одну розбіжність - наказом встановила працівниці оклад з урахуванням кваліфікації в розмірі 3230грн з 1 січня 2017р, а в звіті по ЄСВ, як і у розрахунково-платіжній відомості, яка писалася напередодні звіту smile.gif, написала мінімальну 3200. Тепер у запланованому наказі треба обов"язково вказати ще і доплату за кваліфікацію за січень. Добре, що сам собі режисер! Проте в мене є ще одне питання, яке стосується роботи непоний робочий день(тиждень). У відомості по зарплаті треба вказувати кількість робочих днів - фактично відпрацьованих чи визначених всередньому поділом відпрацьованих годин на 8 год (тривалість роб дня)? Відсутність відповідей спонукає до самостійного пошуку інформації, але надіюся на економію часу за рахунок поради форумчан. З вдячністю.


Особисто я веду табель виходу на роботу,де зазначаю кількість годин виходу працівника на роботу і в кінці місяця підраховую сумарну кількість годин. Потім від встановленого окладу розраховую фактично нараховану з/п
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения

Ответить в эту темуОткрыть новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




Текстовая версия Сейчас: 28th March 2024 - 18:02