IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
> Помогите разобраться
Лобанов
сообщение 23.08.2011, 08:28
Сообщение #1


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 7
Регистрация: 24-February 11
Пользователь №: 27108



Добрый день!
Сначала выдержки из очень интересной статьи:
".... відповідно до абз.9 ст.1 Встановлення і скасування податків і зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та до державних цільових фондів ЗУ «Про систему оподаткування» , який діяв до 31.12.2010р. «Зміни і доповнення до цього Закону, інших законів України про оподаткування стосовно надання пільг, зміни податків, зборів (обов'язкових платежів), механізму їх сплати вносяться до цього Закону, інших законів України про оподаткування не пізніше, ніж за шість місяців до початку нового бюджетного року і набирають чинності з початку нового бюджетного року»;
2. пунктом 4.1.9 статті 4. Податкового кодексу України, який діє з 01.01.2011р. встановлені основні засади податкового законодавства України, а саме: стабільність - зміни до будь-яких елементів податків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початку нового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податки та збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягом бюджетного року;
3. відповідно до Бюджетного кодексу України п.3 статті 27, яким також встановлено, що «Закони України або їх окремі положення, які впливають на показники бюджету (зменшують надходження бюджету та/або збільшують витрати бюджету) і приймаються після 15 липня року, що передує плановому, вводяться в дію не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим...».
Теперь вопросы:
1.Налоги за специспользование воды и экологический законны?
2.Повышение ставки сбора на развитие виноградовства с 1% до 1,5% вступит в силу с 01.01.12?

Ну и третий вопрос немного о другом. Переоценку водки и вина сделал с опозданием на два дня - 07.08. Штраф 5000грн считаю уж слишком большим наказанием за это. Что посоветуете?
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Елена
сообщение 23.08.2011, 10:56
Сообщение #2


Старожил
*****

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 1804
Регистрация: 2-June 05
Пользователь №: 14



Это риторические вопросы?
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Лобанов
сообщение 23.08.2011, 13:37
Сообщение #3


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 7
Регистрация: 24-February 11
Пользователь №: 27108



Цитата(Елена @ Aug 23 2011, 10:56 AM) *
Это риторические вопросы?


А что, слишком наивные?...Во всяком случае, я ответов на них не знаю. Я не знаю, что делать, если у меня в кассовом чеке за 6-ое число продана водка за 25грн при положенном минимуме 26,10грн. Терять чек? Ну хорошо, допустим. Но может быть кто-то знает другие варианты?
Я не знаю, что делать, если я не сдал декларацию по экологическому загрязнению и не писал никаких заявлений. Наверняка мне придется отвечать на эти вопросы представителям налоговой. Было бы здорово уверенно и аргументированно их отшить, а не бледнеть и мэкать...
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
VOA
сообщение 23.08.2011, 20:02
Сообщение #4


Старожил
*****

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 5451
Регистрация: 4-February 11
Пользователь №: 26657



По поводу экологии - здесь http://chp.com.ua/forums/index.php?showtop...amp;#entry93007
Отбиваемся письмом Минресурсов и экологии
По поводу воды: если ЧПЕН - то освобождён. Но судя по водке - ФОП-ОСН. Поэтому отбиваемся тем, что договора с Водоканалом нет, поэтому не платим сбор за спецводопользование - во всяком случае в Запорожье.
По алкосбору - не в курсе.


--------------------
Трубы могут быть бумажными, а документы должны быть "железными"!!!
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Jane-Jane
сообщение 25.08.2011, 10:46
Сообщение #5


Старожил
*****

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 1586
Регистрация: 20-September 10
Из: Харьков
Пользователь №: 24608



По алкосбору:
пункту 8 розділу I цього Закону щодо змін до статті 3 Закону України "Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства" ( 587-14 ), який набирає чинності з 1 серпня 2011 року. wink.gif
Т.е. за август - 1,5% платим.

Ну, а вопросы действительно риторические... tongue.gif

Сообщение отредактировал Jane-Jane - 25.08.2011, 10:46
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения

Ответить в эту темуОткрыть новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




Текстовая версия Сейчас: 27th April 2024 - 00:00