IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

2 страниц V   1 2 >  
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
> реєстр податкових накладних
olga242526
сообщение 13.01.2010, 09:25
Сообщение #1


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 27
Регистрация: 13-January 10
Пользователь №: 19262



Маю питання до тих, хто веде облік за допомогою 1С бух(або іншої). ПП (ЄП) з наступного тижня отримає свідоцтво платника ПДВ (планується перехід на загальну систему). ПП займається реалізацією товарів. За день приблизно 50 операцій, на кожну виписується видаткова накладна. Покупці:-платники ПДВ,-неплатники ПДВ( юр і фіз. особи), -звичайні покупці з вулиці. Питання по реєстру Подат накладних(які формуються автоматично на базі податкових): Як правильно виписувати Подат Накладні, щоб їх правильно записувати в реєстр? З платниками ПДВ зрозуміло. На них формуємо Пн по Видат накладній. А по решті?Виписувати на кожну операцію чи сумувати за день? Якщо виписувати на кожного ПН щоб не сумувати за день, то який № записувати в реєстр? Хто з цим стикався, прошу відповісти. Буду дуже вдячна.
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Гость_7133_*
сообщение 13.01.2010, 09:41
Сообщение #2





Гости






Надо выписывать НН итоговую за каждый день с указанием "конечный потребитель".
При этом номер НН по порядку день за днем. Вы же ставите номера НН при реализации конкретному потребителю (СПД юр или физ), вот эту нумерацию и продолжайте.
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
olga242526
сообщение 13.01.2010, 10:16
Сообщение #3


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 27
Регистрация: 13-January 10
Пользователь №: 19262



Цитата(elen maman @ Jan 13 2010, 09:41 AM) *
Надо выписывать НН итоговую за каждый день с указанием "конечный потребитель".
При этом номер НН по порядку день за днем. Вы же ставите номера НН при реализации конкретному потребителю (СПД юр или физ), вот эту нумерацию и продолжайте.



Т.т.Наприклад 13,01,10року №1. Податкова по платнику який є платиком ПДВ
13,01,10року №2 Податкова по кінцевому споживачу( сума за весь день по неплатникам ПДВ)? Як її формувати в режимі програми? Вибачте, я аматор в програмі 1 С?
Вона базується на видатковій накладній, а їх декілька?
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Гость_7133_*
сообщение 13.01.2010, 10:19
Сообщение #4





Гости






Да, именно так.
Но тогда если у Вас несколько расходных накладных (неплательщикам НДС) столько же формируйте и НН!!! Это не будет нарушением!
Или наоборот, зачем Вам несколько расходных накладных в течение дня (конечному потребителю)??
Всё в Ваших руках!
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
olga242526
сообщение 13.01.2010, 10:26
Сообщение #5


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 27
Регистрация: 13-January 10
Пользователь №: 19262



Цитата(elen maman @ Jan 13 2010, 10:19 AM) *
Да, именно так.
Но тогда если у Вас несколько расходных накладных (неплательщикам НДС) столько же формируйте и НН!!! Это не будет нарушением!
Или наоборот, зачем Вам несколько расходных накладных в течение дня (конечному потребителю)??
Всё в Ваших руках!


У нас декілька людей, які займаються реалізацією. Тому потрібен контроль по кожному реалізатору і покупцю. Так вимагає власник. Розрахунок -готівка, яка має закриватися після закриття кожної видаткової накладної. Т т я зрозуміла так, що виписувати Подат накладні можна на всіх, а потім вручну ставити за день по кожному платнику ПДВ і по кінцевому споживачу сумою( а який тоді номер П накл в реєстр ставити, якщо їх під цю суму є декілька?Вибачте, можливо дурню питаю, але ніколи раніше з цим не стикалася, завжди була неплатником ПДВ.
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Гость_7133_*
сообщение 13.01.2010, 10:29
Сообщение #6





Гости






Цитата(olga242526 @ Jan 13 2010, 10:26 AM) *
У нас декілька людей, які займаються реалізацією. Тому потрібен контроль по кожному реалізатору і покупцю. Так вимагає власник. Розрахунок -готівка, яка має закриватися після закриття кожної видаткової накладної. Т т я зрозуміла так, що виписувати Подат накладні можна на всіх, а потім вручну ставити за день по кожному платнику ПДВ і по кінцевому споживачу сумою( а який тоді номер П накл в реєстр ставити, якщо їх під цю суму є декілька?Вибачте, можливо дурню питаю, але ніколи раніше з цим не стикалася, завжди була неплатником ПДВ.


Если Вы будете выписывать НН на всех и в течение одного дня несколько шт. (независимо плат. или неплат. НДС), то и нумерация идет по порядку!
Вот эту нумерацию и пишите в реестр!!!
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
olga242526
сообщение 13.01.2010, 10:39
Сообщение #7


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 27
Регистрация: 13-January 10
Пользователь №: 19262



Цитата(elen maman @ Jan 13 2010, 10:29 AM) *
Если Вы будете выписывать НН на всех и в течение одного дня несколько шт. (независимо плат. или неплат. НДС), то и нумерация идет по порядку!
Вот эту нумерацию и пишите в реестр!!!


Ще раз перепрошую, можливо виглядаю досить дивною, т.т. в Видані податкові накладні колонка 3 через кому треба вказувати номера всіх подат накладних під Кінцевий споживач? ( Т Т податкова накладна по неплатникам ПДВ за день має бути тільки одна)?
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
olga242526
сообщение 13.01.2010, 14:06
Сообщение #8


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 27
Регистрация: 13-January 10
Пользователь №: 19262



Цитата(olga242526 @ Jan 13 2010, 10:39 AM) *
Ще раз перепрошую, можливо виглядаю досить дивною, т.т. в Видані податкові накладні колонка 3 через кому треба вказувати номера всіх подат накладних під Кінцевий споживач? ( Т Т податкова накладна по неплатникам ПДВ за день має бути тільки одна)?

Це знову я.Копирсалась в Інеті по цьому питанню і знайшла(можливо і вірну) відповідь -. Адже порядковий номер ПН повинен зазначатися у Реєстрі (абз. 3 пп. 7.2.8 Закону) і відповідати порядковому номеру Реєстру (п. 3 Порядку заповнення податкової накладної, п. 11.1 Порядку ведення реєстру). Т.Т як я розумію - кожна видаткова в такому випадку має податкову накладну ,яка під цим номером має бути в реєстрі. І ніяких згорнутих накладних? Хто мене чує? Дуже чекаю на відповідь!!!!!!!
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Гость_7133_*
сообщение 13.01.2010, 14:08
Сообщение #9





Гости






А я Вам о чем??? На каждую свою расходную накладную ( хоть платн. НДС, хоть неплатнику НДС!!!) надо писать НН!!!
По-русски не фершеен?? biggrin.gif
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
olga242526
сообщение 13.01.2010, 14:48
Сообщение #10


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 27
Регистрация: 13-January 10
Пользователь №: 19262



Цитата(elen maman @ Jan 13 2010, 02:08 PM) *
А я Вам о чем??? На каждую свою расходную накладную ( хоть платн. НДС, хоть неплатнику НДС!!!) надо писать НН!!!
По-русски не фершеен?? biggrin.gif

По русски андерстенд!!!! Т.Е Кынцевого споживача в один день в Реестре может быть дофига и трошки?? Спасибо Вам,Элен Маман! Вы мне очень нравитесь, я давно Вас читаю , но пишу недавно, т.к стала интернетчиком совсем недавно. А плательщиком единого налога была 7 лет назад. Так что извините, если что!!!
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Гость_7133_*
сообщение 13.01.2010, 14:53
Сообщение #11





Гости






Та ладна...я можу і на рідній мові шпрехать... laugh.gif
Ві вірно зрозуміли - видатковихнакладних на кінцевого споживача може мути ...до фіга і більше (тобто скільки треба), і відповідно на таку ж кількість видаткових накладних виписуються податкові накладні! А нумерація така ж як у вас діє, просто не зупиняючись її продовжуєте, не зважаючи на те кому виписана накладна (кінцевому споживачеі чи ні)!
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
olga242526
сообщение 13.01.2010, 14:59
Сообщение #12


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 27
Регистрация: 13-January 10
Пользователь №: 19262



А еще такое: нужно ли Пупкин О.О (он ведь у нас брал именно как Пупкин а не Кынцевый споживач) оставлять, или обязательно менять на Кынцевого. Я сейчас дома, программы под рукой нет, чистая теория. Выдатковая на Пупкина, значит и Податковая на Пупкина, и в реэстр в программе тоже он(родимый Пупкин). И тогда в ручном режиме уже менять не в программе, а скинуть в эксел и править.???
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Гость_7133_*
сообщение 13.01.2010, 15:01
Сообщение #13





Гости






Да. Если видаткова на Пупкина, то и НН на него же!
Если идаткова на толпу народа без имени, то и НН = кинцевий споживач!
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
olga242526
сообщение 13.01.2010, 15:07
Сообщение #14


Новичок
*

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 27
Регистрация: 13-January 10
Пользователь №: 19262



Цитата(elen maman @ Jan 13 2010, 03:01 PM) *
Да. Если видаткова на Пупкина, то и НН на него же!
Если идаткова на толпу народа без имени, то и НН = кинцевий споживач!

т.е не на ПП Пупкин, а Пупкин просто гражданин-покупатель так гордо и напишем Особа (платник податку) - покупець ПУПКИН О.О. Дякую Вам. Нарешті я від Вас відчеплюся. Але маю надію, що в подальшій своїй діяльності я зможу звертатися до Вас із запитаннями.Щиро Ваша ольга 242526
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Гость_7133_*
сообщение 13.01.2010, 15:10
Сообщение #15





Гости






Нет, если купил ПП Пупкин (не платнк ПДВ), то так и пишем - ПП Пупкин!
А если купил гражданин Пупкин - кинцевий споживач! Только если гражданну Пупкину надо накладную - тогда пишем отдельно по нему НН.
А так в общей массе на всю толпу гражданинов - кинцевый споживач!
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения

2 страниц V   1 2 >
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




Текстовая версия Сейчас: 28th March 2024 - 18:37