IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в эту темуОткрыть новую тему
> Штрафы за уточнения в ф. № 1ДФ, Штрафы за уточнения в ф. № 1ДФ
stulovae
сообщение 31.07.2012, 10:38
Сообщение #1


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Регистрация: 31-July 12
Пользователь №: 32448



БУДЕТ ЛИ ШТРАФ ЗА УТОЧНЕНИЕ 7 ГРАФЫ В 1 ДФ?
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
Ирэн
сообщение 31.07.2012, 12:10
Сообщение #2


Старожил
*****

Группа: Опытные пользователи
Сообщений: 2174
Регистрация: 17-February 12
Из: временно оккупированный Крым
Пользователь №: 31365



Раньше было такое разъяснение Татьяны ДОБРОДИЙ, начальника отдела рассмотрения обращений плательщиков Департамента налогообложения физических лиц ГНА Украины,головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики

Чи застосовується відповідальність до податкового агента в разі подання ним уточнювального податкового розрахунку за формою № 1ДФ через виявлення помилки,
яка не впливає на показники, зазначені в графах З, За, 4 та 4а, зокрема уточнюються реквізити підприємства, вносяться зміни до ідентифікаційного номера найманого працівника, ознаки доходу?

Відповідь. Якщо помилка, виявлена платником податку, не впливає на показники, зазначені в графах З, За, 4 та 4а податкового розрахунку за формою N 1ДФ, зокрема
вносяться зміни до ідентифікаційного номера найманого працівника або змінюється ознака доходу, або до реквізитів підприємства, то до податкового агента не застосовується відповідальність у вигляді штрафу в розмірах, передбачених п.119.2 ст.119 Податкового кодексу Украіни (далі- Кодекс).
Згідно з пп. «б» п.176.2 ст.176 Кодексу особи, які відповідно до Кодексу мають статvс податкових агентів, зобов'язані поnавати в строки, встановлені Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми vтриманого з них падатку до органv державної падатковоі служби за місцем свого розташування.
Форма податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку та Порядок його заповнення і подання податковими агентами до органу державної податкової служби затверджені наказом ДПА Украіни від 24.12.2010 р. N 1020.
Порядок унесення змін до податкової звітності встановлено ст. 50 Кодексу.
Згідно з п.50.1 ст.50 Кодексу, якщо в майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться в раніше поданій ним податковій декларації, він зобов'язаний надіслати уточнювальний розрахунок до такої податкової декларації за формою, чинною на час подання уточнювального розрахунку.
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податково і декларації за будь-який наступний податковий період, упродовж якого такі помилки були самостійно виявлені.
Згідно з п.119.2 ст.119 Кодексу неподання, подання з порушенням установлених строків, подання не в повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі
510 грн. Ті самі діі, вчинені платником податків, до якого впродовж року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 грн.


Сейчас в каждой ГНИ свои законы.


--------------------

ПОЧЕМУ МЫ ГОВОРИМ "В РОССИИ" , НО "НА УКРАИНЕ"? ДА ПОТОМУ,ЧТО МЫ ГОВОРИМ " В ТЮРЬМЕ", НО "НА ВОЛЕ"
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения
stulovae
сообщение 31.07.2012, 13:49
Сообщение #3


Новичок
*

Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Регистрация: 31-July 12
Пользователь №: 32448



biggrin.gif ОЧЕНЬ ВАМ БЛАГОДАРНА!!! БУДУ НАДЕЯТЬСЯ ЧТО ЭТО ПОМОЖЕТ ИЗБЕЖАТЬ ШТРАФА
Вернуться в начало страницы
 
+Ответить с цитированием данного сообщения

Быстрый ответОтветить в эту темуОткрыть новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




Текстовая версия Сейчас: 5th December 2019 - 23:40