Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Исправление ошибок в расчете по з/п и отражения их в отчетах в фонды и 1ДФ
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Пенсионные и другие социальные взносы и сборы
magic
Помогите, не знаю, что делать??? При расчете з/п за январь 2010 я брала минзарплату в размере 744 и НСЛ 302,50. При сдаче 1 ДФ в налоговой инспекции мне сказали, что размер минзарплаты в январе 869.00. Как мне правильно пересчитать з/п за январь 2010, удержания из нее и подоходный налог. И отразить Это все в отчетах. В феврале и марте з/п 869,00. В феврале есть уволеный работник.
natali 3131
Попробуйте взять заявление с работника, о том что он взял несколько дней за свой счет, отразите в табеле, пересчитайте , что бы выйти на сумму 744,00 грн
aneli
Цитата(magic @ Apr 9 2010, 02:08 PM) *
Помогите, не знаю, что делать??? При расчете з/п за январь 2010 я брала минзарплату в размере 744 и НСЛ 302,50. При сдаче 1 ДФ в налоговой инспекции мне сказали, что размер минзарплаты в январе 869.00. Как мне правильно пересчитать з/п за январь 2010, удержания из нее и подоходный налог. И отразить Это все в отчетах. В феврале и марте з/п 869,00. В феврале есть уволеный работник.

Размет СЛ 434,50 грн. с 1 .01.2010
natali 3131
Лист Мінпраці від 3.2.2010 № 98/13/84-10
Щодо розміру мінімальної заробітної плати у 2010 році


Дивись коментар

Суттєво. До прийняття Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» розмір мінімальної зарплати становить 744 грн.

! Усім СПД

Департамент з питань державного регулювання заробітної плати та умов праці розглянув <...> звернення від 29.12.2009 р. №797 і в межах компетенції щодо розміру мінімальної заробітної плати у 2010 році повідомляє.

Законом України від 20.10.2009 р. №1646-VI «Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати» встановлено розміри мінімальної заробітної плати з 1 листопада 2009 р. та на 2010 рік.

Прикінцевими положеннями цього Закону зазначено, що при підготовці та доопрацюванні проектів законів про внесення змін до Державного бюджету України на 2009 рік та про Державний бюджет України на 2010 рік Кабінету Міністрів України і Комітету Верховної Ради України з питань бюджету врахувати розміри мінімальної заробітної плати, передбачені цим Законом.

Зазначена норма узгоджується з положеннями статті 10 Закону України «Про оплату праці», якою визначено, що розмір мінімальної заробітної плати встановлюється Верховною Радою України за поданням Кабінету Міністрів України у законі про Державний бюджет України на відповідний рік.

Крім того, частиною третьою вищезазначеної статті передбачено, що зміни розміру мінімальної заробітної плати іншими законами України та нормативно-правовими актами є чинними виключно після внесення змін до закону про Державний бюджет України на відповідний рік.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» з 1 листопада 2009 року мінімальна заробітна плата встановлена на рівні прожиткового мінімуму для працездатної особи у розмірі 744 гривні.

Такий розмір мінімальної заробітної плати діє до прийняття Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік», у якому будуть встановлені розміри мінімальної заробітної плати у 2010 році.
letun087
У меня тоже небольшая ошибка получилась. Не правильно указал сумму 15%. В Фонде сдал отчет отчисления - 3,72, а в 1дф указал - 7,44. Как мне теперь исправить? Подать " УТОЧНЮЮЧИЙ" отчет и доплатить налог?
Olga business-consultant
Цитата(letun087 @ May 5 2010, 03:03 PM) *
У меня тоже небольшая ошибка получилась. Не правильно указал сумму 15%. В Фонде сдал отчет отчисления - 3,72, а в 1дф указал - 7,44. Как мне теперь исправить? Подать " УТОЧНЮЮЧИЙ" отчет и доплатить налог?

По 1ДФ еще можете подать новый звитний-сроки не истекли. В фонде отрегулируйте при помощи письма в следующем квартальном отчете.
letun087
Цитата(Olga business-consultant @ May 6 2010, 10:54 AM) *
По 1ДФ еще можете подать новый звитний-сроки не истекли. В фонде отрегулируйте при помощи письма в следующем квартальном отчете.



Olga, спасибо за ответ. Но, если я начислял з/п 744, то платил в Фонд 0,5%. это будет 3,72. Я не знаю как мне теперь поступить с налогом 15%. Я его не доплачивал в 1 кв. Подскажите, плиз.
Olga business-consultant
Цитата(letun087 @ May 6 2010, 12:19 PM) *
Olga, спасибо за ответ. Но, если я начислял з/п 744, то платил в Фонд 0,5%. это будет 3,72. Я не знаю как мне теперь поступить с налогом 15%. Я его не доплачивал в 1 кв. Подскажите, плиз.

Сдайте новый звитный,пересчитайте,примените новую льготу и доплатите разницу.В фонде придется контактировать с работниками,я на форуме уже бросала письмо об исправлении ошибки в ФССВПТ.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.