Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Новий старий податковий кодекс
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Налогообложение > Упрощенная система налогообложения
Vergolyas
Опублікували новий варіант кодексу Азарова - Тігіпка.

По суті нічого не змінилось окрім двох незначних пунктів, а саме

- касовий апарат обовязковий для спрощенів, що мають вал 300 000 на рік.Якщо вал до 600 000 грн то єдиний податок залишається однак касовий апарат всеодно потрібний.

- збільшується (порівняно з попереднім варіантом) кільікість найманих парцівників з двох до чотрирьох.

а Тігіпко,молодий реформатор, у себе в блозі написав що у його кодексі нема жодного слова про касовий апарат!Звісно словосполучення "касовий апарат нема" є "реєстратор розрахункових операцій"
http://politiko.com.ua/blogpost45667
Скиталец
Цитата(Vergolyas @ Nov 12 2010, 12:51 AM) *
- касовий апарат обовязковий для спрощенів, що мають вал 300 000 на рік.Якщо вал до 600 000 грн то єдиний податок залишається однак касовий апарат всеодно потрібний.

где Вы нашли про обязательность КА?
там четко написано, до 300К - КА не нужен
Хочешь поднять планку до 600К - бери КА
Витал_Д
Скиталец, что Вы тут делаете, можете признаться?
Или будете мне доказывать, что Вы - такой же предприниматель, как и я, например?
Скиталец
Цитата(Витал_Д @ Nov 13 2010, 08:37 PM) *
Скиталец, что Вы тут делаете, можете признаться?
Или будете мне доказывать, что Вы - такой же предприниматель, как и я, например?

А почему я должен Вам что-то доказывать?
У Вас есть что сказать по сути заданного мною вопроса?
yurec4
Дорогі підприємці, поспішаймо внести зміни в Податковий Кодекс, я особисто і ще багато моїх знайоми пропонували виключити
З Пункту 291.2. Спрощена система оподаткування не поширюється на:
291.2.1 суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), які здійснюють:
підпункт к) оптову та роздрібну торгівлю через мережу Інтернет;
http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webpro...mp;pf3511=38590

Чому ці пропозиції не враховуються, і яка різниця продаю я речі на ринку в черепашці чи в інтернеті через сайт?

Пишіть і ви на Комітет з питань податкової та митної політики Верховної Ради України, якщо не бажаєте що б вас перевели на загальну систему оподаткування.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.