Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Доход 3 група 5%
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Налогообложение > Упрощенная система налогообложения
Крапля
Доброго дня, форумчане.
Не могу найти відповідь на одне просте питання. Чи враховувати відсотки які мне нарахував банк на суму, яку я отримала як оплата за послуги. Наприклад, на рахунок надійшло коштів 12000 грн в січні. За січень банк нарахував на цю суму відсотки у сумі 1,26 грн. Дохід, який підлягає оподакуванню за ставкою 5 % 12000 або 12001,26
Спасибо
Андрей 1973
Цитата(Крапля @ Feb 13 2012, 03:15 PM) *
Доброго дня, форумчане.
Не могу найти відповідь на одне просте питання. Чи враховувати відсотки які мне нарахував банк на суму, яку я отримала як оплата за послуги. Наприклад, на рахунок надійшло коштів 12000 грн в січні. За січень банк нарахував на цю суму відсотки у сумі 1,26 грн. Дохід, який підлягає оподакуванню за ставкою 5 % 12000 або 12001,26
Спасибо

Їх ніколи не потрібно було враховувати, а сьогодні тим більше.


Цитата
Крапля
Спасибо за відповідь. Я також так вважала, поки не сходила в податкову. Однозначної відповіді мне там ніхто не дав. Сказали, позвонить в консультаційний центр в Київ, я позвонила. Відповідь " я вважаю, але однозначно сказати не могу..."
Андрей 1973
Цитата(Крапля @ Feb 13 2012, 03:28 PM) *
Спасибо за відповідь. Я також так вважала, поки не сходила в податкову. Однозначної відповіді мне там ніхто не дав. Сказали, позвонить в консультаційний центр в Київ, я позвонила. Відповідь " я вважаю, але однозначно сказати не могу..."

Читайте по ссылке НКУ (дождаться загрузки) в моем предыдущем сообщении.
В налоговой меньше слушайте (принимайте на веру).
Крапля
Спасибо
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.