Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: 1дф
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Подача отчетности в электронном виде в государственные органы
tatis
Недавно меня вызвали в налоговую и сообщили, что из области пришло уведомление о том, что мною в отчете 1дф с 4 квартала 2011 допускается ошибка. В отчетах за 4 кв-л 2011, 1 кв-л и 2 кв-л 2012 допущена ошибка в ИНН работника и теперь я должна оплатить штраф в размере 510 грн. и два штрафа по 1020 грн. Я спрсила, почему они не выявили это раньше, ведь я ошибку допустила еще в 2011 году, внося данные в программу, а дальше вносила только суммы доходов. Мне ответили, что они ни при чем, это все область, а я обязана сдать уточненку и оплатить штрафы. Скажите, могу ли я избежать штрафов за техническую ошибку или хотя бы заплатить за один квартал? Я ошибку сделала техническую, доходов не скрываю, налоги плачу в полном объеме. Спасибо!
Ирэн
В 2010 году было такое разъяснение:

Чи застосовується відповідальність до податкового агента в разі подання ним уточнювального податкового розрахунку за формою № 1ДФ через виявлення помилки, яка не впливає на показники, зазначені в графах З, За, 4 та 4а, зокрема уточнюються реквізити підприємства, вносяться зміни до ідентифікаційного номера найманого працівника, ознаки доходу?

Відповідь. Якщо помилка, виявлена платником податку, не впливає на показники, зазначені в графах З, За, 4 та 4а податкового розрахунку за формою N 1ДФ, зокрема вносяться зміни до ідентифікаційного номера найманого працівника або змінюється ознака доходу, або до реквізитів підприємства, то до податкового агента не застосовується відповідальність у вигляді штрафу в розмірах, передбачених п.119.2 ст.119 Податкового кодексу Украіни (далі- Кодекс).
Згідно з пп. «б» п.176.2 ст.176 Кодексу особи, які відповідно до Кодексу мають статvс податкових агентів, зобов'язані подавати в строки, встановлені Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми vтриманого з них падатку до органv державної падатковоі служби за місцем свого розташування.
Форма податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку та Порядок його заповнення і подання податковими агентами до органу державної податкової служби затверджені наказом ДПА Украіни від 24.12.2010 р. N 1020.
Порядок унесення змін до податкової звітності встановлено ст. 50 Кодексу.
Згідно з п.50.1 ст.50 Кодексу, якщо в майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться в раніше поданій ним податковій декларації, він зобов'язаний надіслати уточнювальний розрахунок до такої податкової декларації за формою, чинною на час подання уточнювального розрахунку.
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податково і декларації за будь-який наступний податковий період, упродовж якого такі помилки були самостійно виявлені.
Згідно з п.119.2 ст.119 Кодексу неподання, подання з порушенням установлених строків, подання не в повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі
510 грн. Ті самі діі, вчинені платником податків, до якого впродовж року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 грн.

головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Тетяна ДОБРОДІЙ

Сейчас ГНИ трактует:

За неправильний ІПН у формі №1ДФ — штраф

Підприємство виявило помилку у формі №1ДФ — неправильно зазначений ідентифікаційний номер найманого працівника. Чи застосовується відповідальність до податкового агента у разі подання ним уточнюючого податкового розрахунку за ф. №1ДФ, адже виявлена помилка не впливає на показники, зазначені у графах 3, 3а, 4 та 4а?

Відповідь:Враховуючи, що помилка, виявлена платником податку, не впливає на показники, зазначені у графах 3, 3а, 4 та 4а податкового розрахунку за ф. №1ДФ, зокрема вносяться зміни до ідентифікаційного номера найманого працівника чи до реквізитів підприємства або змінюється ознака доходу, то до податкового агента застосовується відповідальність у вигляді штрафу в розмірах, передбачених п. 119.2 ст. 119 ПКУ.

http://news.dtkt.ua/show/18940
Елена
От штрафа в 510 грн. врядли отобъетесь. А вот против штрафов в 1 020 можно поспорить. Подавайте уточняющие расчеты все вместе. Это должно расцениваться как первое нарушение в течение года и применяться один штраф - 510 грн.
Читайте п. 119.2 НКУ: те же действия, совершенные налогоплательщиком, к которому в течение года был применен штраф в 510, влекут за собой наложение штрафа в размере 1020. К Вам штраф еще не применялся. Значит нет и оснований для 1020.
Домогосподарка
При здачі 1ДФ за 1 кв я не вказала суму доходу, яку виплатила підприємцю, через банальну причину-не знайшла вчасно накладну.Тепер при здачі 1 ДФ за 2 кв мені варто вказати цю суму, хоча накл відноситься до січня? Чи стосується порада Ірен і до моєї ситуації?
Цитата(Ирэн @ 17.09.2012, 21:55) *
В 2010 году было такое разъяснение
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податково і декларації за будь-який наступний податковий період, упродовж якого такі помилки були самостійно виявлені.

Ця невідповідність може виявитися тільки при зустрічній перевірці? Хто має досвід проведення таких перевірок, скажіть, суми проплат звіряють поквартально чи за рік? Вдячна за пораду.
Ирэн
Цитата(Домогосподарка @ 07.08.2013, 12:45) *
При здачі 1ДФ за 1 кв я не вказала суму доходу, яку виплатила підприємцю, через банальну причину-не знайшла вчасно накладну.Тепер при здачі 1 ДФ за 2 кв мені варто вказати цю суму, хоча накл відноситься до січня? Чи стосується порада Ірен і до моєї ситуації?
Ця невідповідність може виявитися тільки при зустрічній перевірці? Хто має досвід проведення таких перевірок, скажіть, суми проплат звіряють поквартально чи за рік? Вдячна за пораду.


Разъяснение 2010 г.никак неприменимо уже,с недавних пор любая "уточненка" стоит 510 грн.В подобных случаях советуют ничего не делать, если найдут сами-те же 510 грн.
Здесь много обсуждений,гляньте,может найдете "рецепт":
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_topics29.aspx

Р.S.Если таки надумаете подавать "уточненку",судебная практика в помощь:
http://pravoscope.com/act-postanova-2a-057...podatkovo-pol-s
http://www.buhgalter911.com/ShowArticle.as...594&year=-1
Домогосподарка
Я мала на увазі взагалі "тупий" варіант: до доходу, що я виплатила цьому ж самому підприємцю вже в 2 кв, дорахувати тихенько суму по накладній, яку я пропустила в 1 кв. Можливо, укр мова Вам не зрозуміла, бо суть питання була не про уточнюючий звіт. Краще зараз нічого лишнього не робити, Ви, Ірен, в цьому праві.
kbv83
Добрый вечер. Позвонили сегодня из налоговой и сказали подать уточненку по 1 ДФ в связи с тем, что в отчете за 4 квартал была ошибка в коде ЕДРПОУ налоговой и отчет попал в "отстойник" и не принялся. Хотя квитанция №2 о принятии отчета была получена вовремя и вроде все было ок. Посоветуйте пожалуйста - стоит ли подавать уточненку? На сколько я понимаю при подаче уточненки сразу получаю штраф 510 грн? Или стоит апеллировать, мол квитанция 2 есть - отстаньте?
Мария
Уточненку подать стоит, поскльку ошибка ИНН налоговой, иначе отчет вообще будет считаться непринятым. За это оштрафовать не должны.
Esevroff
Згідно з п.50.1 ст.50 Кодексу, якщо в майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться в раніше поданій ним податковій декларації, він зобов'язаний надіслати уточнювальний розрахунок до такої податкової декларації за формою, чинною на час подання уточнювального розрахунку.
ISaminov
На сколько я понимаю при подаче уточненки сразу получаю штраф 510 грн? Или стоит апеллировать, мол квитанция 2 есть - отстаньте?
UZmosk
Посоветуйте пожалуйста - стоит ли подавать уточненку? На сколько я понимаю при подаче уточненки сразу получаю штраф 510 грн? Или стоит апеллировать, мол квитанция 2 есть - отстаньте?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.