Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Третя група з налогом в 5%
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Налогообложение > Упрощенная система налогообложения
vik300001
Добрий день. Допоможіть розібратись:
Хочу вести бізнес офіційно. Пригледів для себе зареєструватись СПД 3-ї групи за налогом 5%. Такі питання:
1. Які види податків треба буде платити? Єдиний податок в розмірі 5% це зрозуміло. А в Пенсійний фонд та другі?
2. Якжо за квартал мені на рахунок не поступали кошти в яку суму мені обійдется офіційне утримання СПД? Я так розумі. 0 грн. (якщо без найманих робітників договорів аренди і т.п.).
3. Які документи звітності треба заповнювати (форми для податкової). З парктики скільки часу треба "посвящять" податковій...
Буду вдячний за ємні відповіді.
nostromo
Цитата(vik300001 @ 16.10.2012, 09:29) *
Добрий день. Допоможіть розібратись:
Хочу вести бізнес офіційно. Пригледів для себе зареєструватись СПД 3-ї групи за налогом 5%. Такі питання:
1. Які види податків треба буде платити? Єдиний податок в розмірі 5% це зрозуміло. А в Пенсійний фонд та другі?
2. Якжо за квартал мені на рахунок не поступали кошти в яку суму мені обійдется офіційне утримання СПД? Я так розумі. 0 грн. (якщо без найманих робітників договорів аренди і т.п.).
3. Які документи звітності треба заповнювати (форми для податкової). З парктики скільки часу треба "посвящять" податковій...
Буду вдячний за ємні відповіді.


1.ЕСВ за себя, если без наемных.
2.ЕСВ за себя, если без наемных плюс нервотрепка с отчетами
3.Сейчас можно обойтись сдачей квартального отчета ч/з ДПИ электронна звитнисть, т.е. нисколько.
tanay
Немного дополню: ЕСВ за себя - 34,7 % от минимальной зарплаты. С 01.10.2012 минимальная зарплата 1118 грн. То есть ЕСВ 387,95 грн.
vik300001
Всім дякую, все зрозуміло. При моїх оборотах посижу поки що в тіні...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.