Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: ЗаДело! Против РРО
Форумы газеты ЧАСТНЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ > Форумы по частному предпринимательству > Регуляторная политика и объединения предпринимателей > Общие вопросы предпринимательских объединений
Moderator
ЗаДело! Против РРО - площадка для компании против введения РРО - https://www.facebook.com/groups/zadelo2014/

Звернення до підприємців України - http://chp.com.ua/all-news/item/34689-zver...emtsiv-ukrayini

28 грудня в поспіху та під тиском, депутати Верховної Ради прийняли зміни до Податкового кодексу, що погіршили умови ведення бізнесу в Україні. Серед них — норма про обов'язкове використання касових апаратів, яка виносить малий бізнес за межу виживання. Цей закон зобов'язує підприємців на єдиному податку нести непомірні для них витрати, збільшує адміністративно-корупційний тиск та нівелює переваги спрощеної системи оподаткування.

З лютого через акції та круглі столи малий бізнес намагається донести до влади свою позицію. Розроблений законопроект 1718, який відміняє обов'язкове використання РРО. Та цей законопроект блокується лобістами великих торгівельних мереж. Уряд та Верховна Рада діє проти малого та середнього бізнесу як це було за часів Азарова. Єдиний спосіб зупинити РРО та зберегти спрощену систему - вийти на площі.

2 червня акції зі спільними вимогами пройдуть в десятках міст України. 3 червня о 14:00 біля Верховної Ради пройде загальнонаціональна акція.

Ми, малий та середній бізнес, відстояли єдиний податок та своє право на легальне ведення бізнесу на Податковому Майдані. Ми своїми силами та за свій кошт підтримували Майдан Ґідності та бійців АТО. Сьогодні ми виходимо щоб продемонструвати суспільству гостроту проблеми РРО та не дати владі підмінити необхідні економічні реформи їх імітацією. Закликаємо долучитись до акцій у вашому місті та прийняти участь у загальнонаціональній акції. Тільки солідарность підприємців малого та середнього бізнесу не дасть знову віддати України на відкуп олігархічному капіталу.

3 червня, 14:00, Верховна Рада Проти РРО! За право вільно працювати у власній країні!

Громадські організації та профспілки підприємців
--------
Контакти організаторів акцій у містах дивіться за посиланням https://trello.com/b/6PuYuvBZ/-
Ku100
Я так понимаю 2-я и 3-я группы единоналожников с доходом до 1млн.грн. не долго радовались. В 2016 году хотят все-таки заставить работать с РРО! КАПЕЦ!!!
surprise
Уже поздно спорить и рассуждать,теперь решение только через налоговый майдан и отставку Яценюка с Ярисько.
http://lb.ua/news/2015/12/08/322954_bayden...al_prinyat.html
Ложил он на наши письма
http://chp.com.ua/all-news/item/38614-vidk...do-dzho-baydena
lukas18285
Цитата(Ku100 @ 08.12.2015, 11:27) *
Я так понимаю 2-я и 3-я группы единоналожников с доходом до 1млн.грн. не долго радовались. В 2016 году хотят все-таки заставить работать с РРО! КАПЕЦ!!!

если расчет идет по безналу тогда не всем
vik123
Цитата(lukas18285 @ 26.12.2015, 22:02) *
если расчет идет по безналу тогда не всем

Пока работаем как работали у тех у кого меньше 1000000, в новом кодексе кроме повышения на 1% ставки налога для 3-й группы изменений особо нет. http://chp.com.ua/all-news/item/39085-pro-...ta-tretoyi-grup
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.