Доброго дня.
Отже закінчилася декретна відпустка ще 25.08.2015,ще до закінчення відпустки звернулась на підтприємство за трудовою книжкою та розрахунком,так як знала що вже працювати там не буду.На що,спочатку не могли знайти моєї трудової а потім знайшли,АЛЕ деректор філії мені її просто відав без печатки про звільнення,аргуменуючи,що він вже не є деректором філії і звільнити мене не може,я по своїй наївності її взяла,і тепер Я,ВИБАЧТЕ,МАЮ ЗАЙМАТИСЬ СВОЇМ ЗВІЛЬНЕННЯМ.Виявляється що поки я була у декретній відпустці,щось сталось і всі працівники звільнились про мене забули !!!! зараз підприємство існує під іншою назвою,стара фірма також є.Юридично деректором є та сама людина що взяла мене на роботу,до нього (власника та директора) дзвонила,також по доброму каже що він в судовій тяганині і не може мене розрахувати,так як зробить якусь дію,то автоматично докаже що він є деректор,а намагається доказати інше.Мені по людські жалко всіх,кажуть там були підстави та таке інше,але що робити МЕНІ.В пенсійному,податковій,цетрі зайняості та управлінні держпраці була.В пенсійному та податковій тільки посміялись,що я хочу таку якусь довідку,що і було потрібно очікувати,але це було за рекомендацією деректора.Відповідно центр зайнятості на облік взяти не може,так як не має звільнення.Була на біржі праці в Рівному в юриста,то допомоги-НУЛЬ,єдине що можу сказати гарна,ефектна дівчина,можливо вже хоча б в обласні центри когось посадили б щоб допомога якась була,все ж таки...Ну і остання інстанція управління праці,написала я заяву,яка була переадресована в Київ,тобто за місцем реєстрації,отримала листа-відповідь 3дні назад з переліком законів КЗОТа,ніби я їх не читала,поки до них йла.Звернулася вчора за роз"ясненням,де ж результат перевірки,чи була вона взагалі,консультант сказав,що вони ВИЯВЛЯЄТЬСЯ,зараз не мають права робити перевірки на підприємствах яких оборот складає менше 20міліонів,ще не прийнятий закон,а мені порекомендував останю інсанцію СУД.Що робити куди далі йти,скільки це буде коштувати?Я вже втратила 3місяці....
Андрощук Наталія.