Багато запитань по визначенню виручки багато суперечностей в законодавстві через це важко визначити звітну суму. Пропоную дати певні тези хто як пише книгу і які поступлення туди записує (просто спілкуюсь з іншими ФОПами кожен робить по своєму, а дехто взагалі не робить записів в книзі)

Мій варіан ЄП не платник ПДВ
1. Записую книгу 1 раз в місяць і в останній день кварталу пишу третій місяць і вихожу на звітну суму.
2. Записи роблю кожною сумою окремо, а не загалом за день (обороти в мене не великі і так мені краще розібратись)
3. В пустих полях завжди ставлю прочерки.
4. За неправильне заповнення книги може бути адмін штраф 170грн. але в цій тезі не впевнений як і в сумі штрафу.
5. У витартах впринципі пишуться витрати повязані з діяльністю, але я пишу всі суми навіть зняття доходу мені так зручно (витрати немають значення при єдиному податку і якщо не перевищиш 500тис за рік)
6. Суму пишу від початку колонки так, щоб не можна було вписати цифри попереду (параноя або привичка).
7. В виручку включаю
- надходження згідно виду діяльності (було)
- відсотки по депозиту (було)
- надходження в валюті еквівалент в грн по курсу НБУ на день поступлення валюти на поточний рахунок, але не на розподільчий рахунок. Приклад Сума прийшла 31,03,2009 на рахунок розподільчий на якому може висіти 1 день, а 01,04,2009 банк або я зарахував її на поточний рахунок відповідно суму пишу датою 01,04,2009р. (це також було)
8. В виручку не включаю:
-повернення безпроцентної фінансової поворотної позики - я її не включив хоча дуже сумніваюсь в правильності такого варіанту ??? (було)
- внесення як власні заощадження (було)
- перекидка між своїми рахунками (не бело це теоретично, але буде)
-повернення суми з депозиту (було)
-повернення мого платежу (помилково сплачений чи то невірні реквізити)( було)

Прохання доповнити інші випадки з Вашого досвіду та прокоменувати позиції з якими ви непогоджеєтесь.
Особисто мене цікавить безпроцентна позика!!!