Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Меню

Рассылка новостей
18.06.2010

Звернення підприємців Славутчини з приводу прийняття Податкового кодексу

Звернення підприємців Славутчини з приводу прийняття Податкового кодексу

Підприємці Славутчини обурені прийняттям Верховною Радою України в першому читанні Податкового кодексу, який спрямований проти вітчизняного малого і середнього бізнесу.

Президентові
України
В.Ф.Януковичу
Прем’єр-Міністрові України
М.Я.Азарову
Голові Верховної Ради України
В.М.Литвину
Засобам масової інформації

Славутської міської громадської організації
Товариства підприємців «Край»
а/с №50, м.Славута, 30000

ЗВЕРНЕННЯ

Підприємці Славутчини обурені прийняттям Верховною Радою України в першому читанні Податкового кодексу, який спрямований проти вітчизняного малого і середнього бізнесу.На наших очах, обіцяні податкові канікули перетворено на фарс. Цим документом практично знищується спрощена система оподаткування та нівелюється єдиний податок. Повноваження податкової служби розширені до обсягів, що порушують конституційні права громадян України. Обшуки приміщень, безапеляційність рішень ухвалених ДПС та на користь ДПС, примусове стягнення, арешти тощо,- вкорінюють «призумцію винуватості» підприємця. Закріплюється обов'язок платника щодо сплати, незалежно від проходження розгляду питання в суді, спірних сум податків. Системно ігнорується принцип рівноправності платників та органів ДПС. Відповідальність за порушення з боку платника податків збільшено в 4 рази. Фінансові санкції нараховуватимуться не лише на суму заборгованості, але й пеню. Замість обіцяного зменшення податкового тиску в документі зафіксовано збільшення ставок та розширення бази оподаткування по 11 з 19 загальнодержавних податків. Розрекламоване зменшення на 3 % ставки Податку на прибуток не сприятиме зменшенню частки податків у витратах підприємства через тимчасовість цієї ставки та розширення бази оподаткування за рахунок скорочення витрат підприємств, що не включаються до оподатковуваного прибутку. 'Покращення' адміністрування відбуватиметься в основному, за рахунок скорочення 10 безглуздих та непрацюючих місцевих податків і зборів (збір з власників собак, збір за використання символіки, за участь на бігах тощо), питома вага яких, в загальному обсязі місцевих податків і зборів не перевищують 1%.

З огляду на вищевикладене вимагаємо:

1. відкликати проект Податкового кодексу України;

2. погодити Податковий кодекс України з незалежними громадськими організаціями малого і середнього бізнесу, шляхом проведення широкого громадського обговорення його положень.

В разі невиконання наших законних вимог, ми залишаємо за собою право вдатися до масового припинення своєї підприємницької діяльності на Славутчині, що в свою чергу, призведе до:

1.закриття близько 5-ти тисяч робочих місць;

2.зменьшення місцевого товарообігу до 50%;

3.щомісячного недоотримання близько 1-го мільйону гривень податків бюджетами всіх рівнів

Источник: Координаційна Рада Славутської міської громадської організації Товариства підприємців «Край»


На правах рекламы

Хотите новый автомобиль? Не проблема! Отличный ssang yong Одесса вы можете выбрать на сайте www.ssangyong-adis.com прямо сейчас!

Поделиться:

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Уроки для начинающих предпринимателей

Новый номер!

  • ФЛП и бухучет: точки соприкосновения
  • Возможна ли деятельность без прописки
  • Беременная работница: уволить нельзя
  • Финансовый лизинг у ФЛП
  • Нелогичное партнерство

 Подробнее...

Мы на Facebook

Архив новостей

Ноябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Популярное