Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
23.09.2010

Біля Верховної Ради підприємці вимагають відставки уряду

Біля Верховної Ради підприємці вимагають відставки уряду

Біля Верховної Ради більше тисячі представників організацій підприємців з усієї України проводять попереджкувальну акцію. Народних депутатів України, які заходять до Верховної Ради, зустрічають винуками "Ганьба!" Підприємці роздають "Звернення Асамблеї громадських організацій малого і середнього бізнесу з приводу чергового варіанту Податкового кодексу", "Відкрите звернення АМСБУ до громадськості, влади, політичних партій та крупного бізнесу", Предложения Всеукраинского союза ученых-экономистов по концептуальным позициям проекта Налогового кодекса. Часто лунають вигуки "Ганьба регіонам!" і нагадування, що варто влаштувати партіям коаліції на місцевих виборах обструкцію по всій Україні. Бродського пропонують відправити працювати на завод або до шахти.

"Висловлюємо недовіру урядові та особисто Прем’єр-Міністру Азарову М.Я. та вимагаємо відставку уряду в повному складі. Причина недовіри - політика Уряду , спрямована на свідоме утискання малого та середнього підприємництва, що проявилася в процесі так званого всенародного обговорення проекту Податкового кодексу, приховування тексту Кодексу", - говориться у Резолюції мітингу.

До акції долучився Громадянський рух "Відсіч", який за допомогою наповнених монетами пластикових пляшок створює шумові ефекти та заводить мітингувальників римованими скандуваннями з того краю, де нардепуки (народні депутати України) проходять до місця сидіння під час сесійного тижня. Активісти "Відсічі" поширюють листівку "Не податковим кодексом єдиним!" (див. у причепленому файлі)

Источник: Майдан-ІНФОРМ

Поделиться:

Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне