Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
03.10.2010

Акція, розпочата 23 вересня, продовжується. 7 жовтня - нова хвиля

Акція, розпочата 23 вересня, продовжується. 7 жовтня - нова хвиля

Шановні друзі.

23.09 ми оголосили безстрокову акцію. Вже пройшло 7 днів.

Надходить багато запитань, що кому робити далі?

Ми не зупинилися на півдороги. Останні події із стріляниною в мирних людей, прямі висловлення М. Азарова про недоцільність діяльності дрібних підприємців на ринках, наступ Пенсійного фонду, події в Хмельницькому, а також рішення останнього Конституційного суду ще більше обурює населення.

Підприємці та народ не повинен допустити, щоб порушувалися закони та норми Конституції, а Асамблея бере на себе відповідальність впливати на цей рух.

Особливе місце в цьому процесі відводиться лідерам громадських організацій областей та районів. Не покиньте в даній ситуації контроль над управлінням мас.

Із 1 по 5 жовтня розпочалася здача звітів у податкові. Організуйте біля кожної податкової зустрічі із підприємцями, вручення їм листівок-рекомендацій в яких вказати чому запропонований варіант кодексу являється антипідприємницьким та антинародним, направлений на знищення малого та середнього бізнесу, усунення із цього бізнесу мільйонів людей, а це безробіття, дальше зубожіння народу. На допомогу лідеру громадської організації, конкретному підприємцю, яким доведеться розмовляти із податківцями з приводу нової редакції податкового кодексу, можна запропонувати кілька запитань, які слід поставити податковим органам:

Покажіть, яка стаття ПК сприяє: розвитку вітчизняного виробництва; переваги експорту над імпортом; захисту нашої національної валюти; забороні вивозити та тримати гроші, наприклад, на Кіпрі, Віргінських островах; зменшенню «вилки» між мінімальною та максимальною пенсіями; яка стаття сприяє спрощенню звітності, зменшенню документообігу; яка стаття сприяє подоланню корупції – ми бачимо по декларації чиновник отримує незначну зарплату і в той же час купляє, будує міліонні дачі, купляє ділянки на березі моря, має змогу наколядувати мільйон доларів?

Із 1 по 5 жовтня підприємцям допоможіть знайти матеріали Рімми Білоцерківської, Олександра Томасєвича, які допоможуть звільнити від додаткових внесків до ПФ, покажуть незаконність таких внесків.

Візьміть цих підприємців на свій облік, під свій захист, розкажіть про Асамблею та про Мережу самозахисту. Створіть електронну базу підприємців та включіть їх в регулярне отримання нашої інформації.

Запитайте підприємця, чи хоче він, щоб до нього ішли із збройною перевіркою, стріляли в людей, тримали його в постійному страхові та неволі?

7 жовтня проведемо акції на місцях із страйковими елементами – закриття торгівлі на кілька годин Біля адміністрацій провести мітинги із тими ж вимогами, що оголошенні на акції 23 вересня цього року в Києві.

Голова Координаційної ради Ігор Запрудський

Источник: Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу України

Additional Info

  • Размещение в RSS:: нет

Поделиться:

Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне