Передплата на газету Приватний підприємець на 2024 рік

Рассылка новостей
25.11.2010

У Чернівцях учасники мітингу заблокували вхід у міськраду

У Чернівцях учасники мітингу заблокували вхід у міськраду

Близько двох тисяч підприємців з різних ринків Чернівців пікетували першу сесію Чернівецької міської ради нового скликання з вимогою до депутатів ухвалити звернення до Президента України Віктора Януковича заветувати Податковий кодекс.

Акція протесту проходила під гаслами «Кодекс геть!», «Уряд у відставку», «Ви глухі! Де ваші податкові канікули?», «Пане Президент! Почуйте підприємців», «Янукович! Будь мужиком, виконуй свої обіцянки», підприємці також тримали в руках карикатури на голову Держкомпідприємництва Михайла Бродського, віце-прем’єра Сергія Тігіпка та прем’єра Миколу Азарова.

Дізнавшись, що новообрані депутати взагалі не розглядали робочі питання, а лише склали присягу й розійшлися, підприємці заблокували вихід з приміщення міської ради з криками: «Ганьба!» та «Давай сесію!».

Перша сесія міської ради нового скликання тривала менше години, під час якої депутати та переобраний мер Микола Федорук склали присягу, їм вручили посвідчення, і мер закрив засідання.

Після сесії більшість депутатів вийшли з мерії через «чорний хід».

Після завершення сесії 29 депутатів міськради від фракцій «Фронт змін», «Наша Україна», ВО «Батьківщина» і ВО «Свобода» підписали звернення до мера міста Миколи Федорука з вимогою скликати нове засідання міськради, щоб закликати Президента Віктора Януковича накласти вето на П

Поделиться:

Новий номер!

  • Порушення умов перебування на «спрощенці»: які наслідки та чи можна виправити?
  • ФОП закривається: чи обов’язкове проведення податкової перевірки?
  • Виробництво чи надання послуг: яку групу ЄП може обрати ФОП?

Детальніше...

Мы на Facebook

Популярне