Рассылка новостей
25.01.2022

Заробіток на платних опитуваннях в інтернеті - що таке платні опитування?

Багато хто замислюється, чи можливо заробити на опитуваннях в Інтернеті. Якщо сказати прямо, то так. Нехай не мільйони, але кілька тисяч цілком реально. Щоб почати отримувати гроші за опитування, необхідно зрозуміти, навіщо потрібні платні опитування в Інтернеті.

Що таке платні опитування?

Опитування-це анкети, які заповнюють користувачі через Інтернет за невелику винагороду. Основна мета опитувань-проведення маркетингових дослідження. В анкетах міститься ряд питань, про різні товарів, послуг, для виявлення особистого думку. Але хто їх організовує? В основному спеціальні компанії, яка є посередниками між користувачами. Так як багато хто не хоче проходити опитування безкоштовно, витрачаючи свій час, то фірма платить гроші, а вони діляться зі звичайними користувачами. Наприклад, якась фірма вирішила дізнатися думку про товар. Вона звертається до фірми, яка проводить опитування, платить їм гроші. А вони розсилають запрошення поштою.>

Ще що потрібно враховувати для тих, хто вирішив проходити опитування

  1. Що почати проходити опитування, необхідно заповнити інформацію про себе. А сюди включається, вік, освіта, місце проживання, захоплення, Сімейний стан, робота і т.д. При цьому заповнити, як можна більше і точніше, адже від цього залежить, чи зможе потрапити користувач в опитування. Однак не варто хитрувати, якщо вказали невірні дані ,а потім це з'ясуватися, то отримати гроші за опитування не вийти.
  2. Перед тим, як нарахувати гроші опитувальна компанія, перевіряє дані Користувача. Якщо, наприклад, потрібно пройти опитування про автомобілі, а в профілі зазначено, що Користувач не має автомобіль. То в такому випадку опитування не буде оплачено. Нарахування відбувається від 5 до 21 днів, після проходження опитування.
  3. Щоб вивести свої гроші, потрібно набрати мінімальну суму в основному від 300 до 1000. Враховуючи, що не часто надсилають, то доведеться збирати цю суму від 3 до 12 місяців. Деякі платять, тільки на телефон або платять в балах, а їх можна витратити тільки в інтернет – магазині.
  4. Коли приходить запрошення на участь в опитуваннях, то буває, що не потрапляє в число респондентів або набрали необхідну кількість опитувань.

Як заробити на платних опитуваннях і опитувальниках?

Щоб почати заробляти, необхідно зареєструватися на сайтах платних опитуваннях. Анкетування проводять і російські та зарубіжні компанії. Якщо проходити опитування в зарубіжних, то необхідно знати англійську мову, але зате платять більше. Не варто обмежуватися 3-5 сайтів платних опитувань, а краще реєструватися на 10-15. Це дозволить збільшити кількість запрошень.

Якщо вам підходить такий спосіб, читайте більше інформації по заробітку в Інтернеті на сайті https://biznescat.com.

Ось список перевірених сайтів, на яких платять гроші за опитування:

  1. Платне опитування - можуть проходити з країн СНД. Платить за опитування від 15 до 200 руб, і за залучення людей в проект виплачує 10% доходу. Опитувальник, існує з 2010 року і зарекомендував себе, як надійний.
  2. Інтернет опитування. Платить за опитування від 30 до 1000 руб. Надсилає опитування часто. Вивести можна, коли набереться 500 рублів і тільки на телефон. Виплата проводиться протягом 14 днів.
  3. Expertnoemnenie. Виплачує за опитування до 100 рублів. Щоб вивести, потрібно набрати 500 рублів. Гроші можна отримати на телефон на webmoney або пожертвувати. Раніше надсилали опитування часто, останнім часом рідко. Щоб потрапити в опитування, потрібно детально заповнити профіль. Також за наведеного друга плати 15.5, але за умови, що пройде хоча б, одне опитування.
  4. Voprosnik.ru. Опитувальник існує давно, і платить стабільно від 15 до 500 руб за опитування. Також можна отримати гроші, до 2000 руб за участь фокус групах. Перевага запитальника в тому, що мінімальна сума виведення всього 100 руб, і вивести можна на багато платіжні системи. Також при реєстрації дарує 5 руб.
  5. Avtoopros.ru. Сайт опитувань розрахований, тільки для власників автомобілів. На проекті є внутрішня валюта, звана "Бублик". І курс такий один, дорівнює 10 рублям. Висновок, коли набереться 100 або 1000 рублів, і отримати або на карту, або на телефон. Середня вартість опитування 50 руб, навіть, і якщо Користувач не пройде, то все одно заплатять 5 руб.

Автор - Сергій Косенков.

Количество просмотров: 491

Архив новостей

Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5