Рассылка новостей
23.01.2021

Міжкімнатні двері для сучасного житла

Яким би якісним не був ремонт у вашому житлі після декількох років проживання настає потреба зробити ремонт. Малі діти та домашні улюбленці ще більше прискорюють цей процес. Це може бути косметичний ремонт з перефарбуванням стін, або заміною шпалер і виконанням дрібних робіт. Але інколи виникає потреба зробити капітальний ремонт з заміною вікон, міжкімнатних дверей, сантехніки та електрики та іншими необхідними роботами.

міжкомнатні дверіВибираючи міжкімнатні двері потрібно щоб вони гарно вписалися в майбутній інтер'єр, були міцні, довговічні і гарні. Українські виробники виготовляють різноманітні міжкімнатні двері за:

  • розміром;
  • кольором;
  • конструкцією;
  • способом відкривання;
  • матеріалом виготовлення.

Маючи велику кількість пропозицій, зробити вірний вибір досить важко. Зазвичай краще коли всі міжкімнатні двері будуть в одному стилі, особливо коли декілька з них виходять в одну кімнату. Допускається застосування дверей в кімнати зі скляними, вітражними або дзеркальними вставками, а в санвузол глухих, але з таким же оздобленням. Кожна модель дверей виготовляється в різній кольоровій гамі. Колір повинен гармоніювати з кольором меблів, підлоги, плінтусів, або бути яскравим акцентом. Стиль дверей не повинен вступати в дисонанс з загальним стилем кімнати. Вони можуть бути нейтральними і не звертати на себе увагу, тоді буде можливість змінювати згодом інтер'єр, не міняючи двері. Якщо в вашому житловому приміщенні двірний отвір нестандартного розміру, то потрібно або звузити чи розширити його, або замовити двері нестандартного розміру.

Вибираючи фурнітуру для дверей потрібно віддати перевагу якісним виробам відомих брендів, що гарантуватиме вам що двері не перекосяться, покриття з ручок не буде тьмяніти, або злазити, а самі ручки будуть надійно функціонувати.

Магазин дверей та підлоги Альберо пропонує вироби від багатьох українських компаній, що відомі високою якістю своєї продукції. Він має пункти видачі замовлень в деяких містах України, або перешле замовлені товари "Новою поштою". Деякі види продукції є можливість оплатити рівними частинами, якщо є картка ПриватБанку.

Количество просмотров: 387

Архив новостей

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4