Рассылка новостей
11.07.2021

Оренда авто для подорожей Україною

Подорожувати Україною на власному авто досить зручно. Але якщо водій один і його нікому підмінити, то він стомлюється в дорозі і не завжди в змозі роздивитися мальовничі краєвиди, адже відволікатися на ходу не завжди безпечно. Будь-яка поламка в дорозі, в незнайомому місці стане неприємним випадком. Тому частина подорожуючих вважає за краще доїхати до місця відпочинку на потязі, автобусі, або літаком, а вже там орендувати авто, щоб комфортно ознайомитися з околицями.

В Україні досить багато міст, які цікаво відвідати. В багатьох з них є мальовничі парки, історичні пам'ятки, старовинні замки і палаци. Одним з таких міст є Тернопіль, в самому центрі якого розташоване озеро з сучасною набережною. Є в місті гарні фонтани, замок і собори. Якщо вам знадобиться оренда авто у Тернополі для подорожей по Тернопільській області, то є можливість забронювати автомобілі різних марок і цінового сегменту.

Орендою можуть скористатися не лише гості міста, але і тернопільчани. Якщо власний автомобіль знаходиться в ремонті, то оренда допоможе комфортно пережити цей період. Також орендовані машини знадобляться, якщо намічається сімейне свято, наприклад весілля, особливо за межами міста, або потрібно зустріти ділових партнерів і провести для них огляд міста і околиць.

Щоб забронювати авто найкраще вибрати його прямо на сайті, але є можливість зробити це по телефону або в офісі компанії Гранд Гараж. Послуга доступна громадянину будь якої країни від 21 року і дворічного стажу водія при наявності підтвержуючих документів. Для отримання авто сплачується орендна плата і завдаток будь-яким способом. Отримати його можливо в будь-якому місці в оговорений час. Користуватися авто дозволяється по всій Україні. Чим більший термін оренди, тим вища може бути знижка.оранда авто

Ця компанія надає також послуги по обслуговуванню автомобілів, а саме:

  • хімчистка салону;
  • полірування фар та авто;
  • відновлення шкіри;
  • захист кузова, дисків, салону;
  • передпродажна підготовка авто;
  • антигравійна плівка;
  • мийка;
  • озонування.

По будь-якому виду робіт працівники компанії нададуть консультацію і допоможуть вибрати і скористатися найбільш потрібними послугами. Ваш автомобіль буде захищений від впливу негативних факторів, надовго збереже свій зовнішній вигляд і не так часто потребуватиме відновлення, завдяки чому на нього витрачатиметься менше коштів. Нанесення нанокераміки не дозволить поверхні кузова перегріватися під палючим сонцем.

Количество просмотров: 445

Архив новостей

Декабрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2