Уроки для начинающих предпринимателей

Меню

Розсилка новин




10.10.2018

Чи враховує платник єдиного податку найманих працівників, призваних на військову службу, при розрахунку загальної чисельності працівників?

При розрахунку загальної кількості осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником єдиного податку - фізичною особою, не враховуються наймані працівники, які перебувають:

- у відпустці у зв'язку з вагітністю і пологами,

- у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею передбаченого законодавством віку,

- а також працівники, призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Одним із критеріїв перебування на спрощеній системі оподаткування для підприємців - платників єдиного податку 2-ї групи є не перевищення кількості осіб, які одночасно перебувають з ним трудових відносинах 10 осіб.

Тобто, з метою перевірки права перебування на спрощеній системі оподаткування, при розрахунку загальної кількості найманих осіб у підприємця, не враховуються працівники, які призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Зазначена норма передбачена п.п. 291.4.1 ст. 291 Податкового кодексу України.

Джерело: Головне управління ДФС у Запорізькій області

Поделиться:

Add comment

Security code
Refresh

Количество просмотров: 408

Книга «Как самому составить договор» (примеры и рекомендации)

Новий випуск газети!

  • «Комплекс від КМУ»: чого очікувати від контролерів?
  • Як підготуватися до перевірок із питань праці
  • Що змінилося в ЄСВ-звіті для ФЛП
  • Заміна РРО: помилка на 10 000 грн
  • ППР на неправильну адресу – податкового боргу немає

 Докладніше...

Ми на Facebook

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Популярне